Jump to content
TeG-Asmerald

[VAND] Key / Invitatie Dota2

Recommended Posts

Dota 2 final nu va costa nici 1 leu. Daca va costa 1 leu se va duce pe pl dota ! Tre sa adopte strategia celor de la League of legends care au facut zeci de milioane de dolari dintr-un joc free.

Oricum va aparea un joc anul asta care se presupune a fi mult mai tare decat dota 2 si league of legends, jocul ( Sins of a Dark Age ) combina stilul de joc din dota / lol ( moba ) cu RTS. De exemplu : intr-un joc 5v5 un player va fi capitan care va construi o mica baza si va controla o mica armata iar restu de 4 vor controla cate un erou. Ideea asta ma incanta foarte mult deoarece am jucat foarte mult w3 si starcraft inainte de dota.

Link to comment
Share on other sites

Jocul isi da update in full version cand apare !

cine este interesat sa joace dota2 , inainte sa apara avaible pt toata lumea , plateste , cine nu are bani , cine nu vrea sa cumpere , va rog ocoliti sa postati aici , ca nu ma intereseaza daca vi se pare scump sau ieftin !

Cine VREA sa se joace , imi da PM si cumpara jocul , cine nu , nu se baga in seama !

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg care-i problema daca dau free cateva invitatii ...

si apropo , DIABLO666 vezi ca am dat 2 x premii la 1st => 5 cd key dota2 .. nu invitatii , dar in fine .

nu ma milogesc de nimeni , am ceva de vanzare , cine este interesat cumapra , cine nu , nu !

nu ma rog de nimeni sa cumpere , asa ca te rog nu mai comenta aiurea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...