Jump to content
romanul

[propun raid]

Recommended Posts

Hi, stiu, poate nu sunt prea vechi, vreau sa propun un raid cum au fost cele cu Nemessis in anii trecuti. Astazi, chiar de dimineata m-a rugat tata daca pot sa fac ceva, pentru aceasta fata.

Fata se numeste: Lazaroiu Andreea-Loredana

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150245717544779&set=a.426952814778.211271.631069778&type=1&permPage=1

Blog: Angel

REZULTATE SI INTERPRETARE MOLECULARA

O mutatie patogena heterozigota a fost detectata la nivelul genei LMX1B prin analiza secventei ADN. Este o mutatie in directie gresita in exonul 5> c.713G>A (p.Arg238His). Mutatia Arg238His nu a mai fost descrisa, dar se refera la un aminoacid cu nivel ridicat de conservare intr-un domeniu evolutiv si functional al proteinei; in plus, o alta mutatie la nivelul acestui codon (Arg238Cys) a fost descrisa de Dunston (2004) Genomica 84, 565.

CONCLUZIE

Acest rezultat confirma diagnosticul de Sindrom unghie rotula, cauzat de o mutatie survenita la nivelul genei LMX1B.

Daca e vreun doritor, care vrea sa se bage, astept PM. Oricine poate ajuta cu ceva.

(Nu am nevoie de jigniri, de injuraturi, de certuri)

Edited by romanul
Link to comment
Share on other sites

La ce te referi prin raid? Eu stiam ca raid este atunci cand o grupare de omuleti (hackeri... presupun), ataca un site si verifica pixel cu pixel dupa vulnerabilitati, ca apoi sa-i dea deface, ddos, database leak, etc (asta nu-i metoda de hack). Dar, in cazul de fata, nu vad la ce raid te referi... Raid sa donam toti cate 1$? Sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Hai baietii care va laudati cu seo tooluri de mii de euro faceti o fapta buna?

Poate o sa par aiurea sau ceva dar nu mi se pare ca e treaba mea sau a oricarui alte persoane sa o ajute, in cazul in care nu ati observat fiecare este pentru el, cum eu nu cer ajutorul nimanui si ma descurc asa cum pot, sa o faca si alte persoane, nu ma vezi pe mine ca iti cer tie sau oricarui altcuiva cand imi vin facturile, cand am de platit pe x,y si tot asa!

Mi se pare fals si ipocrit sa vina unii care primesc banii de la mami si tati, mami si tati le platesc chiria, le platesc totul si plin de ipocrizie cer ajutorul altora care se descurca singuri fara ajutorul altcuiva!

Daca chiar vreai sa faci ceva luai legatura cu diferite fundatii/firme si le prezentai cazul fara a atrage atentie nepotrivita asupra cauzei, incercai sa iei legatura cu diferite persoane publice si totul se rezolva usor!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...