Jump to content
player123

Server WoW ( World Of Warcraft )

Recommended Posts

Va salut,

Doresc sa deschid un server de world of warcraft.

Dedicat-ul il voi lua de la bts telecom.

Insa caut o persoana priceputa in acest domeniu, sa stie cu ce se mananca un server de wow, sa rezolve bug-urile etc.

Eu voi plati tot-ul, dedicat si de ce ve-ti mai avea nevoie.

Insa si el va avea de castigat din donatii, dar va trebui sa se priceapa in acest domeniu.

El va primi 50 % din castiguri, nu conteaza daca a ajutat si el la plata dedicatului, el tot va primi atata timp cat se ocupa de server !

Astept un pm cu id-ul de mess de la o persoana priceput in acest domeniu !

P.s : Eu voi suporta toate cheltuielile, de la plata dedicatului la scripturi si reclame pe site-uri din strainatate.

Va multumesc,

Link to comment
Share on other sites

Am zis poate gasesc vr-un scripter bun in aceasta comunitate.

Stai linistit ca nici nu joc cs / samp , dar am si eu putin timp liber si am zis sa-mi deschid un server si mai scot un ban in plus decat sa stau degeaba.

P.s : Daca nu te pricepi in acest domeniu te rog nu mai posta aici.

Link to comment
Share on other sites

Am zis poate gasesc vr-un scripter bun in aceasta comunitate.

Stai linistit ca nici nu joc cs / samp , dar am si eu putin timp liber si am zis sa-mi deschid un server si mai scot un ban in plus decat sa stau degeaba.

P.s : Daca nu te pricepi in acest domeniu te rog nu mai posta aici.

Daca vrei bani

:)

Cum sa faci bani!!! metoda 100% functionala

Nici eu nu cred ca trebuia sa vi pe rst ca sa iti cauti un scripter pentru WoW...

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei bani

:)

Cum sa faci bani!!! metoda 100% functionala

Nici eu nu cred ca trebuia sa vi pe rst ca sa iti cauti un scripter pentru WoW...

ti s-a mai zis de 5 ori sa nu mai pui cacatu' la bbcode.

esti prea arogant pentru forumul asta , o sa te loveasca in curand marele ciocan razbunator din cer

@player123 : poti merge si pe game hosting clasic , servere de cs si samp , se gasesc clienti atata timp cat ai preturi bune ..

asa stii macar ca mergi oarecum la sigur , ai o piata activa cu posibilitati , tu trebuie doar sa vii cu strategia de marketing mai buna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...