Jump to content
andreinick05

Cum sa faci bani rezolvand captcha-uri

Recommended Posts

Buna! Astazi as dori sa va prezint site-ul MegaTypers.com. Acest site va plateste daca rezolvati captcha-uri. Am auzit si eu azi de el de la un prieten care a primit o plata de 10$. Payout-ul minim este de 3$. Din nefericire va puteti inregistra doar cu ajutorul unui cod de invitatie. Am sa las cateva mai jos, dar daca mai doreste careva, sa-mi dea un PM ca ii ofer gratuit. Codurile sunt:

1MQ2

1MQ3

1MQ4

1MQ5

1MQ6

1MQ7

1MQ8

1MQ9

1MQA

ATENTIE! Sunteti punctat daca faceti 2-3 captcha la abureala sau gresite, dar daca treceti de 3, si le faceti pe toate de forma hdjffsiuybdsyufybhus veti primi ban automat!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^ Cu capcha moloz faci 10 euro intr-o saptamana. (dupa ce scrii la capcha de iti sar ochii prin cur)

Dar daca te duci si cari 2 saci de ciment iei 50 de euro intr-o zi.

Stiu ca am mai spus de zeci de ori lucrul asta dar, duceti-va fratilor la munca, incetati dracu cu cacaturile astea gen capcha mii de clickuri si alte cretinisme.

Daca nu sunteti in stare sa munciti in IT munciti in construcii sau paznici sau orice altceva ce va ofera un salariu cat de cat decent (mai mult de 20 de euro pe luna)

daca mai vad un singur thread despre capcha sau site-uri care trebuie sa dai sute de mii de clickuri ca sa iti dea 2 centi va dau ban instant.

closed!

LE: iesiti afara baaaaaaa! jucati un fotbal, trageti o fata de buci, fumati un joint, beti o bere, trageti cu cornetele in babe, umpleti sticle cu carbit si apa si le aruncati in foc, dati foc la un cauciuc, mazgaliti un perete, luati-va in gura cu baietii mai mari ca voi sa luati si voi un pumn in ochi, duceti-va prin alte licee la agatat fete, iesiti in parc seara nu mai stati in casa ca mamelucii.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...