Jump to content
dxbut

Cumpăr LR

Recommended Posts

Am in jur de 450 $ LR.

Nu accept paypal, doar WU sau prin posta.

Sunt nou asa ca voi trimite eu primul LR cuiva de incredere de pe forum, unui administrator sau unui moderator, el iti confirma ca a primit $ de la mine, tu pui banii la rata 1:1 ( vrei 200$ lr - pui contravaloarea in lei a 200$ la cursul zilei ) WU sau prin posta...dupa ce ii ridic iti primesti LR-ul de la admin/moderator.Easy.

PM va rog cine e interesat.

@ 100: credeam ca pe forumul asta nu ia voie sa discuti/faci/promovezi frauda ...ma uitam la semnatura ta vand.cc......

Edited by mother.caterpillar
Link to comment
Share on other sites

Dau eu conturi de Lr la jumate din cat au pe ele cei interesati sa imi dea add pe id`ul tradegameover !!

marsh bai lache de aici, wannabe ripper,si prost pe deasupra, adica vinzi bani pe mai putini bani?

ex: ai un cont LR cu 1000$ in el si tu il vinzi la jumate de pret, cu 500$ adica, si modalitatea de plata care ar fi ? LR?:D

.....du-te dreaq la munca ca scamul nu e de tine esti prea prost....

dati ii ban idiotului.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Dau eu conturi de Lr la jumate din cat au pe ele cei interesati sa imi dea add pe id`ul tradegameover !!

Nu exista cacaturi din astea.

Du-te in plm ca esti mare scammer fraiere!

Link to comment
Share on other sites

Auziti ma bosketarilor .. pe ce ca sunteti cersetori mai va dati si haxori ... pai ai ceva impotriva daca eu prind conturi de la prosti ca tine de Lr ! Si eu doar le vand ... ca nu ma tine pula sa transfer eu bani din ele pe alt cont !! aa esti curios cum .. pai vezi ca exista google retardatilor !! sau ducetiva la asl va mai spalati si voi ochii !! Nu am vrut sa jignesc dar uni chear sunt invidiosi ... da stiu le dau dreptate cand cerebelul nu le merge ... am facut print la majoritatea care au vazut anuntu si mi-au dat inainte !! sunt putin ocupat dar zilele asthea o sa iau legatura cu un admin sa tina el niste conturi sa vada ca nu sunt tzepar !! iar pentru asthea care cer inainte .. invatati sa scrieti ... ca as da inainte dar nu am naiba la cine !!!

Link to comment
Share on other sites

sau ducetiva la asl va mai spalati si voi ochii
dar uni chear sunt invidiosi
pe ce ca sunteti cersetori mai va dati si haxori

..etc

No comment doar :)))

IQ-ul unei furnici > IQ -ul tau

Bai cocalare ,tu esti prea prost, pricepe ca scamul nu e de tine, nu mai insista ca nu haleste nimeni asa ceva aici.

Vrei cu tot dinadinsul sa arati lumii cat esti de retardat?

Daca prin absurd cineva ar fi atat de prost sa una botul la ce spui tu si sa cumpere de la tine atunci cred ca isi merita soarta ( de a fi tepuiti).

Link to comment
Share on other sites

Taci ma :))))))))0

E tepar maxim omu ;) Cica da spamm cu o pagina de "atachament" (cum zice el). Se numeste Scam Page, iar la LR nu ai cum face asa ceva ;)

Am vb cu el pe mess si numai aberatii spunea..

E escroc.

Corect, e tepar.. i-am spus clar ca e logic ca nu-i pot da banii pe un cont LR inainte, si nici el contu ca doar nu ne cunoastem de 10 ani... da omu` nu.. tot pe a lui o tine ca vrea prima-data banii apoi primesc "Contul" :))

Link to comment
Share on other sites

N-am g?sit pe nimeni cu LR care s? fie serios. To?i aveau cont-uri pe nume care nici m?car nu era al lor.

Ca ?i motiv de siguran??, contul bancar ?i contul de LR s? aibe acela?i nume.

Am nevoie cel târziu pân? în 22:00. Am op?iunea HomeBank deci pot trimite instant.

Pot trimite ?i PayPal dar tot cu condi?ia de mai sus.

Edited by dxbut
Link to comment
Share on other sites

sunt buni wm-center astia la sume mari...eu ma chinui sa gasesc pe cineva sa imi schimbe 140$ sau 240 care ii voi avea in cateva zile...si canci...la sumele astea nu iti convine:( se merita doar pt +1k sunt rapizi 1 zi si foarte seriosi.

iar gold service asta iti cere cnp, serie de buletin, nu as schimba cu astia nici daca pt 150 usd mi-ar da 500 ( sau hai nici chiar asa:) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...