Jump to content
xanderloco

Castiga bani dand like pe facebook/twitter/google+

Recommended Posts

Castiga bani dand like-uri pe facebook si Twitter si +1 google account ,1 coins=2 eurocenti .dupa ce va-ti inregistrat puteti intra de mai multe ori pe zi si in fiecare zi sa luati coins,cu cat intrati mai des cu atat mai multi bani o sa luati, dupa ce ati luat coins ori pe facebook ori twitter sau google este necesar sa da-ti verify adica actualizare coins .

plata se face la 500 coins =10 euro plata paypal

mentionez ca in prima zi am facut aproape 1 euro in 5 minute.

cei care doresc sa castige mai mult trebuie sa trimita linkul de referal,intrati affiliate copiati linkul si il da-ti la prieteni de pe facebook,hi5,twitter,forumuri.bloguri siteuri,messenger,etc sa se inscrie iar 20% dar atentie primiti si 10 coins bonus pentru fiecare referal din ce castiga ei,suplimentare id messenger xander.loco .

dupa ce va-ti inregistrat daca siteul este in germana apasati sus steagul americi(english) cu rosu ptr.limba engleza. puteti intra de mai multe ori pe zi si in fiecare zi sa luati coins,dupa inregistare apasati sus earn money alegeti facebook,twitter,google,dupa inregistare apasati sus earn money alegeti facebook,twitter,google,o sa apara niste casute apasati pe ele da-ti like apoi verify la fiecare pana dispar casutele, la fiecare casuta contul vostru va creste cu 1 coins ptr.fiecare casuta,cu cat intrati mai des cu atat mai multi bani o sa luati, dupa ce ati luat coins ori pe facebook ori twitter sau google este necesar sa da-ti verify adica actualizare coins .

inregistrare aici : http://www.fandealer.net?ref=3re6fuytela8wooo4gcwco88cg0owgkosk808oko44o048owk8

vezi aici cum se face http://www.youtube.c...h?v=Md5RdLyPnqI

dovada de plata nu am ca pe 17.03.2012 m-am inscris siteul e nou dar promit ca 1 sapatamana pun

au si un concurs primi 20 persoane care isi face cei mai multi referali primeste de la 10 euro pana la 100 euro garantat se premiaza locurile 1-20 eu sunt acum pe locul 6 cu 26 refferali ca sa vezi su tu pe ce loc te afli apasa refrally

Am 3.4 euro.. si au aparut dovezi de plata.. Deci spor la treaba.

Edited by xanderloco
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, e cam naspa asa mai direct, adica am intrat si eu, mi-am facut cont, am primit doar 10 coins nimic mai mult .. Si stau si ma intreb, "mentionez ca in prima zi am facut aproape 1 euro in 5 minute." cum ai facut tu aproape 1 euro in 5 minute ??? Am stat 10 minute si nu mi-a mai dat nimic frate ! Deci las-o mai incet cu vrajeli dinastea.

PS: Am intrat acuma, la facebook am avut doar 1 like sa dau, la google tot 1 care nici nu merge ! Si la twitter canci !

Edited by Reebock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...