Jump to content
desenedublate

Desene Dublate

Recommended Posts

Buna ziua,

Detin un site de <a href="http://desenedublate.com" title="Desene Dublate">"Desene Dublate"</a> in limba romana.

L-am facut cu ceva luni in urma, am mai cautat ajutor la dumneavoastra, va multumesc frumos ca m-ati ajutat.

Am postat acum site-ul sa-mi spuneti ce pareri aveti.

Pe langa site am facut si un subdomeniu cu <a href="http://anime.desenedublate.com" title="Anime Online">"Anime online"</a>

Astept pareri si sugestii, va multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
dar de ce as intra pe siteul tau si nu m-as duce direct la peteava.ro ?

>> General << Bloguri si bloggeri > Desene Dublate

Este sectiunea pentru bloguri kamikaze, deci omul si-a postat blogul, eu am spus mai devreme treaba cu Naruto in spirit de gluma.

si chiar te invit sa te duci pe teava cat mai repede, daca se poate sa ramai infipt in ea.

Link to comment
Share on other sites

>> General << Bloguri si bloggeri > Desene Dublate

Este sectiunea pentru bloguri kamikaze, deci omul si-a postat blogul, eu am spus mai devreme treaba cu Naruto in spirit de gluma.

si chiar te invit sa te duci pe teava cat mai repede, daca se poate sa ramai infipt in ea.

Nu te-am intrebat pe tine daca e blog kamikaze sau de naruto, dar ma bucur ca esti dragut si incerci sa ajuti.

Link to comment
Share on other sites

frumos dar daca la pagini ai adauga pe langa "next" si "previous" si numarul paginilor n-ar strica. Si parca sunt cam patratoase butoanele de care vorbeam mai sus ;) baga un css si fa-le rotunde :P

In cazul in care vrei sa stii ce mi-a mai sarit in ochi ... bara de meniuri :) nu e scrisul centrat e putin mai sus si se observa mai ales la chenarul de search. M-am uitat doar cu firefox ultima versiune de pe notebook dar o sa ma uit si de pe desktop sa vad daca arata la fel sau e de la mine

ATENTIE: nu critic, doar imi dau cu parerea si incerc sa dau idei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...