Jump to content
BlackWorld

http://www.4creatus.com/ Deface

Recommended Posts

Acesta era o firma de host si una medicinala

Avea la firma de host strans in 1 an 117 mii de dolari stransi :)

acces ftp + administrator full firma mare Doar FIRME de mobile telefoane nu am reusit sa fac nimic si m-am enrvat si am facut deface... nu am folosit hide ip proxy nimic DIRECT!unu o intrat cu team viewer si cand o vazut o si iesit o zis ca maine....

|Hacked By D3$TR0Y3R|

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acesta era o firma de host si una medicinala

Avea la firma de host strans in 1 an 117 mii de dolari stransi :)

acces ftp + administrator full firma mare Doar FIRME de mobile telefoane nu am reusit sa fac nimic si m-am enrvat si am facut deface... nu am folosit hide ip proxy nimic DIRECT!unu o intrat cu team viewer si cand o vazut o si iesit o zis ca maine....

|Hacked By D3$TR0Y3R|

Si dovada unde e? Asa si eu scru GOV.RO owned . Dovada?

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC ca la clubbshow-ul asta de la Pishti reloaded nu am ce commenta ON.

Mi-a venit si timpul meu sa comentez in threadul "clubshowoff kicked unguru" .

@BlackWorld fututi mortii m**** de b*zg*r tu nu vezi ce faci?

Cand vad un prost ca tine imi e rusine ca sunt ungur.

Ai intrat intr-o comunitate, primul lucru care trebuie sa-le faci : citesti regulamentul macar de 3 ori.

Ca sa-le intelegi bine regulamentul (ca esti prost) si cum vad nu cunosti nici limba tarii (un ecou nemuritor) ,citeste macar de 10 ori.

Cand comenteaza cineva in threadul tau, indiferent ca e de bine sau de rau,prima data uita-te cate postare are cine ti-a comentat threadul ,de cand este membru si ce reputatie are.Dupa care iti vei da seama ca totii au mai multa vechime decit tu cu toate familia ta la un loc,sa numai vorbesc si de reputatii.

Primele 5 persoane nu te au inteles ,nici in ce limba scrii [ te gandesti ca poate ei sunt cu mintea mai intunecata] dar cind si a 6-lea persoana tot nu intelege, taci dracului si repede editeza postul (vazind ca oameni nu inteleg nimic cea ce ai pisat tu pe acolo)

Un sfat bun de la mine "daca nu stii limba tarii unde traiesti fa-ti bagajul si fugi dracului peste Carpati direct in Ungaria.

Ajungand acolo sigur ca iti arunca in cap dute inapoi in romania (si asa vei face naveta intre 2 tarii pina cand te vei satura).

@reberock si @R3Flux

Va bat in gura cu pula mea pina ca nd mamele voastre mi-o cere sa-io dau si lor.

Incultura ta si persoanele de genul tau (motiv prt care am cetatenie dubla se gaseste peste tot,chiar si in Italia

Stand in Italia dupa 3 luni imi era rusine ca sunt roman, ca oameni de genul tau a facut de rusine Romaniei.(jaf,viol,crime etc)

@nosph3rat bolangiul de la SRI tu mai ai acces la RST?

Ai reputatie de 6 de unde ?

Link to comment
Share on other sites

Mda, acu am vazut

Varsta15 ani

Data nasteriiNoiembrie 14, 1996

Website URL fplay.in

Yahoo im_the_world.2011@yahoo.com

Skype sazosmondialmt2

Amice, sfatul meu e sa lasi pe altii. Priveste, invata si baga-te cand e ceva concret. Pe mine era sa ma coste 3 ani o joaca din asta prin 2006 de la o firma din Germania

bulangiul de la SRI =)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...