Jump to content
Krisler12™

Cum iti faci DVD cu Windows 7 deja activat ?

Recommended Posts

Salut !

Vreau sa imi fac un DVD cu Windows 7 x64 cu toate actualizarile + Service Pack-ul incluse ca sa nu mai trebuiasca de fiecare data sa astept sa mi se instaleze toate actualizarile, service pack etc.

M-am gandit sa il fac sa fie si gata activat ca sa nu mai trebuiasca sa il activezi dupa ce se instaleaza.

Problema e ca nu stiu cum sa fac un DVD cu Windows 7 gata activat.

Stie careva cum se face ?

Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

omule asculta aici la mine....RENUNTA..nu te mai chinui. aiurea..ca iti irosesti timpu....poti sa fii tu cel mai smecher de aici..sa faci cd cu toate updaturile...il faci azi..si peste 3 zile microsoft scoate noi updaturi...se scot aproape zilnic...deci ce incerci tu sa faci este inutil...ca intro saptamana imaginea .iso aia o sa fie depasita...

salut

Link to comment
Share on other sites

slipstreamer pt integrare wmp..cu gimaex2 ai acces la install.wim il tunezi .. cu rt7 il faci lite sau integrezi nlite pt xp cu ryan integrezi ..cu WinntbbuED vezi boot WINNTBBU.DLL la tn in pc inf addon pt sa faci addoane theme cursoare etc.. pm daca ai nev de scule..

G5UER.png

6PmjA.png

Ok9bQ.png

lCHCn.png

jPVDR.png

Edited by wycked
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...