Jump to content
xplosive

Crypter FUD

Recommended Posts

Cam ciudate pre?urile. Po?i ob?ine 12 fi?iere criptate astfel:

12 * 1 => 12 * 1$ = 12$

4 * 3 => 12 * 2$ = 8$

5 + 5 + 1 + 1 => 2 * 4$ + 2 * 1$ = 10 $

5 + 7 => 4$ + 6$ = 10$

10 + 1 + 1 => 9$ + 2 * 1$ = 11$

Deci, varianta pa care ar merge mul?i neaten?i (10 + 2) e a doua cea mai costisitoare. A treia cea mai costisitoare ar fi a doua cea mai întâlnit? (5 + 7).

ON: S? nu mai zic c? pre?urile sunt parc? prea mici.

Edited by bcman
Link to comment
Share on other sites

Alt user care doreste sa aiba posturi... ,, N-am primit nimic,, , ,,Nu merge,, etc. Se explica ce nu merge, si nu cred ca ai procedat cum trebuie si te-au lasat cu buza umflata. Eu personal nu am incercat pentru ca nu apelez la astfel de site-uri contra-cost.

Link to comment
Share on other sites

xplosive daca as fi admin ti-as da cel mai mare ban posibil.

Dar banuiesc ca multi sunteti pe o mana cu cel care detine site-ul.

Ma doare pe mine in pla de crypterul vostru, dar vad ca postez degeaba.

Plata se face, scam-ul este unul inteligent.

Dupa ce apasati pe BUY o sa va redirectioneze pe ilibertyrserve.com, dar dupa cum stiti site-ul real este libertyreserve.com

Scam-ul va ia datele de logare, dar banuiesc ca si asta stiti, iar rezultatul final care este ?

Poate, repet ... poate primiti si crypterul insa veti ramane si fara bani in liberty reserve.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

ilibertyreserve? are you fucking kidding me?

ban, si cand iti expira banul daca mai ai tentative de scam, aici o sa iei ban lifetime.

closed+trash

data viitoare cand intalniti asemenea furaciuni precum scam carding prostie si orice alte anomalii ale societatii va rugam sa folositi butonul "report post" sau sa dati un mesaj privat unui admin/mod

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...