Jump to content
Ardid

milionblog.ro Proiect

Recommended Posts

Crezi ca toata lumea face ceva in genul the million dollar homepage?

Fa un blog, orice tampenie ai scrie, peste cateva luni ai sa ai trafic. Conteaza doar sa-l updatezi si sa bagi vizitatorii in seama.

Este pe .ro slabe sanse sa reusesc cu el pe aceiasi nisa cum este the milion dollar homepage! Nu cred ca va plati site-urile romanesti pentru afi listate. Eu l-am achizitionat ca era disponibil, acum nu stiu ce sa fac cu el.

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama dupa 1 luna daca iti merge o nisa sau nu? Prietene, e nevoie de timp imvestit, articole unice si constante, ca sa poti spune ca o nisa 'merge' sau 'nu merge'.

Reclama aia din header e in plus acolo.

Investeste in pagina de facebook; Pentru un blog/site e foarte importanta si reprezinta o sursa foarte buna de trafic.

De la financiar/bussiness ai trecut la dragoste? Si ai lasat articolele vechi acolo? Foarte profesional.

Reclama din post-uri iti calareste content-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am ocupat de el in ultimul timp, dar am sa o fac. Cea mai mare bataie de cap in acest moment este ca nu ma pot decide ce themes sa folosesc, nu am gasit nimic din ce vreau eu, o tema simpla caut. Fara prea multe culori si alte dracii.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am facut o actualizare blogului, dar am o problema cu baza de date sa fie oare de la host? Este unul gratuit pana cumpar unul. Blogul este www.milionblog.ro

Couldn't connect to database server.Couldn't find database jqueryc_db.An unexpected problem has occured with the application.

SELECT statscurl_id, linkgroup_id FROM `statscurl` WHERE statscurl_ip = '31.170.164.19' LIMIT 1;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...