Jump to content

Recommended Posts

As dorii sa stiu si eu o parere din partea voastra asupra forum-ului de tutoriale de mai jos:

Forum

Nu am avut timp anul acesta sa-l promovez (din cauza facultatii) iar unele discutii deschise sunt destul de simple, incerc sa-l promovez putin prin aceasta cale si am nevoie de ajutorul vostru poate sunteti interesati sa va alaturati si acestei comunitati (prin acest mesaj nu vreau sa se inteleaga faptul ca doresc sa fur de pe RST membrii, nu voi face spam prin mail sau alte chestii de genul).

Multumesc, si astept pareri pro-contra si sfaturi din partea voastra.

Link to comment
Share on other sites

Citeste regulamentul stiu ca vrei sa faci publicitate dar totusi gaseste alta solutie , pt mine e ok iti apreciez mult munca bv continuo asa

Conform regulamentului e permis, pentru ca se considera ca un review. Si nici n-are de ce sa il sanctioneze ca oricum forumul nu este concurent cu RST.

Link to comment
Share on other sites

Defapt mai intai a fost un blog... am decis sa fie forum pentru a dezbate mai multe nise... pe blog trebuie sa scri constant iar timpul nu-mi permite asa ca m-am gandit, poate ar fi mai bine sa fac direct un forum la care sa contribuie si membrii.

Link to comment
Share on other sites

Stiu asta... dar e pacat sa stric munca depusa pana acum si banii investiti... poate cu timpul se va prinde ceva de forum, inca astept si incerc sa creez discutii cat mai bune pentru a crea cuvinte cheie care sa aduca trafic cat mai mult (cu aceasta ocazie invat mai multe despre SEO prin monitorizarea pe care o fac) eventual si ceva membrii care sa se implice. (Nu e singurul site la care lucrez deci nu ma grabesc)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...