Jump to content
ICEBREAKER101010

Yahoo password

Recommended Posts

Salutare,

Am o mica nedumerire.Am "obtinut" parola cuiva de yahoo si am zis sa incerc urmatoarea chestie : am schimbato apoi am schimbat si intrebarile de securitate ,am sters si adresa de mail alternativa care era scrisa acolo si am pus o adresa a mea.Deci nedumerirea mea e : cum naiba a reusit sa isi obtina contul inapoi ,din moment ce nu mai erau aceleasi intrebari ,nu mai exista aceiasi adresa de mail alternativa. ???

Link to comment
Share on other sites

NU a reusit asa.

La intrebarile de securitate pe care le-ai schimbat tu cand resetezi parola exista o optiune "These aren't my secret questions' dai click pe ea si iti da sa completezi intrebarile de securitate cu care ti-ai creat contul,alea ce le-ai avut prima data.

Fiind contul lui le-a stiut si si-a schimbat parola.De aia e bine sa-ti sti intrebarile de securitate.

Link to comment
Share on other sites

NU a reusit asa.

La intrebarile de securitate pe care le-ai schimbat tu cand resetezi parola exista o optiune "These aren't my secret questions' dai click pe ea si iti da sa completezi intrebarile de securitate cu care ti-ai creat contul,alea ce le-ai avut prima data.

Fiind contul lui le-a stiut si si-a schimbat parola.De aia e bine sa-ti sti intrebarile de securitate.

Multumesc. :) Good to know.

Link to comment
Share on other sites

eu am un cont pe garena, am incercat sa il vand lu unu din pk, crossy are nickname, si mi-a tras teapa, si mi-a luat si contul si adresa de email de la cont. Apoi le-am dat mail celor de la gmail sa ma ajute, fiindca eu am accesat contul de pe un singur ip, iar ala aea ip de pakistan si mi l-au dat inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...