Jump to content
ShadowWhite

"Hackeru Mafiot"

Recommended Posts

"atack informatic initiat catre o baza militara navala S.U.A de hackeru mafiot"

El : "Nu va pot dezvalui tipul de injectie dar nicio companie guvernamentala din lume numi sta in cale"

Eu cred ca e ivomec :)) .. Voi ce ziceti ?

LE: Faceti-mi si mie rost va rog de forumul pe care posteaza porcariile astea , am chef de caterinca putin.

Edited by NeoLiiiGhTx3
Link to comment
Share on other sites

OMFG, asta e om m? ? În afar? de faptul c? nu are habar a vorbi, nici nu ?tie s? dea copy/paste :)) Doamne cât am putut s? râd, cic? "atack informatic initiat catre o baza militara navala S.U.A de hackeru mafiot" =)) cât de prost po?i s? fii s? postezi a?a ceva pe youtube, pun pariu c? e un copil retard, cocalar ?i ne futut de soart? :)) . No comment, prea tare!

http://www.facebook.com/gabriel.ghius hackeru.

Edited by bt.ionut
Link to comment
Share on other sites

LE: Faceti-mi si mie rost va rog de forumul pe care posteaza porcariile astea , am chef de caterinca putin.

Fiti atenti ce am gasit pe Google , e un comentariu la un reportaj despre TinKode:

Nenorocitul inca mai are tupeu sa se dea in spectacol dupa ce a fost arestat sunt altii care au acess deplin sau partial direct in arhivele digitale nasa cear fii sa fac si eu public totul poate o sa castig faima problema e fbi si diccot care deabia asteapta sa ma inhate eu doresc sa imi termin studile in domeniu si sa gastig un ban cinstit dar nu cred ca o sa ajung asa departe si o sa fiu o palarie neagra a mafiei hackerilor .problema este statul din cauza lor ajungem in halul acesta in alte tarii hackerii sunt convertiti de partea binelui in romania o facii de dracii ajungand sa vinzii informatile agentiilor rivale din domeniu technologiei spatiale pentru niste banii sa ai ce manca .Astai romania ?

LE: Si de pe Facebook :)) :

Despre TinKode hackeru care a pus pe jar nasa o sa va arat cateva conversatii a heckarului cu anumiti colaboratori pe forum drept sa spun a fii hacker facii o mare prostie sa ai prieteni daca faci ceva tine pentru tine si nu dezvalui la nimeni .

Cititi si astea daca vreti o seara de succes :

http://www.facebook.com/hackeru.mafiot/posts/141438769323194

Edited by NeoLiiiGhTx3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...