Jump to content
xVIRal

xVIRal se reintoarce

Recommended Posts

Salut,am revenit dupa 7 zile de "vacanta" in care contu meu era banat,asa ca va voi oferi niste conturi cat de cat bunicele,poate la uni chiar folositoare

http://ps-axl.net/paste/f/T3@hxMdbEDSTxB5ZJYm3ANjbyrWdvRLIIu8yziE0de8=.ps

parola e: cb915d07584bd847976e73b6bd43e618dfe74f9d

Sper sa nu faceti publica parola,daca vad ca parola o sa fie postata automat voi cere ca acest topic sa fie sters

Va multumesc celor din staff ca mi-ati dat ban pentru ca intr-un fel ma-ti adus cu picioarele pe pamant

Si sper ca sa nu mai primesc niciodata ban

Link to comment
Share on other sites

Iar metoda era una simpla : sha1---->base64----->md5 si deja aflati parola

ba, deci esti chiar penal... cine plm crezi ca trecea de md5 ala? doar un brute de doi ani te putea trece, si mai zici ca era si simpla, meriti o palma pentru ca nu stii ce vorbesti...

oricum, bine ai revenit!

Link to comment
Share on other sites

Ok de acum inainte nu am sa mai pun nici un log,si cer ca acest topic sa fie aruncat la cos pentru a evita injuraturile.eu credeam ca o sa fie toata lumea fericita,dar vad ca toata lumea ma injura,ok nu e nici o problema:-j

la ce te astepta`i cand ai criptat parola in 100 de moduri ? :)) e normal asa ceva aici, obisnuieste daca vrei sa "treiesti" pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza log-urile, dar ma interesa parola, defapt sa vad daca sunt in stare sa o decriptez.

Mi-am dat seama ca e MD5. Problema e ca nu aveam nici o sansa sa decriptez hash-ul cu site-urile de pe internet.

Si nu imi permit rainbow tables.

MD5-ul ala nu isi avea rostul prietene, daca tot doreai sa fie 'decriptabila'.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...