Jump to content
mihai_tgv

Sugestii pt. marire portofoliu

Recommended Posts

Vroiam sa va intreb unde as putea gasi persoane(pe forumuri,etc) interesate de realizarea unui website.Sau unde as putea sa las un anunt ceva.Le realizez pe sume mici,nu asta e problema,vroiam doar sa-mi consolidez cunostintele si sa-mi fac un protofoliu mai stufos(nu am decat 2 site-uri la activ).Stiu cat de cat aproape de un nivel mediu html,css,photoshop(ma ajut evident si de internet) si stiu sa implementez jquery(gen cautat pe net tuturiale,plugin-uri si integrat in site)

Link to comment
Share on other sites

@Birkoff:Mersi mult

@Gecko:Multumesc,foarte interesant site-ul deja mi-am facut cont si am uploadat 2 logo-uri la acelasi contest.O sa incerc si un website zilele astea.

@chipsss:Mersi,n-am facut niciodata un site absolut de la zero,ci doar pe baza unor template-uri pe care le-am schimbat apoi in proportie de 80-90%,ca deh lenea e mare.Pot sa-ti arat pe privat cele 2 site-uri daca vrei sa te convingi.Sunt destul de reusite zic eu:)

Link to comment
Share on other sites

este o prostie sa arati multe site-uri la portofoliu, arati unul cel mai bun la care te-ai dedicat cel mai mult.

am lucrat si eu cu SQLi aveam 20 site-uri la portofoliu cu brand-ul meu cardit in cod, pana cand am vazut ca trebuie sa invat cate ceva sa "imbunatatesc porto", asa ca acum 7 ani in urma pe cand eram in CT m-am apucat de ceva programare si nici acum nu stiu programare sau html cum zic unii, sunt prost rau cred fata de voi cred.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...