Jump to content
Piny2u

[Rent a Hacker] For Big $1000+ job from my American client for Rat Exploit

Recommended Posts

Salut,

(da, da, m-am intors cu un alt job dubios 8-|)

Uitati cum sta treaba: este vorba despre acelasi tip ca si inainte. Imi este prieten, sta in LA, bla bla... Din acelasi motiv (sa dus vestea in lume ca Romanii sunt buni hackeri) ma rugat sa ii gasesc unul, motiv pentru care ma gasesc, din nou, aici. Cuvant cu cuvant din ce a spus omul ca doreste:

I have a program called DarkComet which I can use with EXE/SCR file to infect people. I can get by any Anti-Virus EXCEPT Norton. I also can only send the file to people as a .com, .scr, or .exe. I am willing to pay $1000+ if someone could make like a pdf exploit or a less strange looking file AND get Fully UnDetectable with Norton Firewalll instead of just other Antiviruses. I can pay you with Western Union, PayPal, etc. Thank you.

Si nu, omul nu e nepotu lu' unchiu Sam, nu vrea sa se faca hacker, nu imi iasa nici un ban din toata treaba asta si nu, chiar nu e ?eap?.

In speranta ca nu o luam de la capat cu toate prostiile de data trecuta va amintesc si va rog: PENTRU ORICE INTREBARE AVETI, ORICE DUBIU SAU ORICE CURIOZITATE, INTREBATI! Nu e mân?rie. O sa va raspund la toate intrebarile si veti afla tot ce vreti sa stiti (Nu fiti porci si nu intrebati de Mama).

Am aflat din experienta anterioara ca sunt si copii printre voi (nu ca varsta, ci ca minte). Va rog, mergeti si va jucati in alta parte.

ACUM, ma adresez numai celor copti la minte: Va rog sa imi scuzati sarcasmul si nesimtirea din cele spuse mai sus. Jobul este cat se poate de pe bune. Orice vreti sa stiti, intrebati si va voi lamuri.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti batuti in cap, trecerea de firewall nu e treaba crypterului.

Nici un crypter existent nu poate sa treaca de firewall sau de uni antivirusi care au proactive defence(kaspersky, norton, comodo)

Ii trebuie "ring3" ca sa treaca de orice firewall/proactive defence, am si exploit .doc.. da-mi pm pentru detalii.

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Nici un crypter existent nu poate sa treaca de firewall sau de uni antivirusi care au proactive defence(kaspersky, norton, comodo)

Cam asa stiam si eu. Identity Protection de la AVG e la aceeasi categorie?

Am vazut ca e unu kick21 care spune ca crypterul lui face totul undetected si la runtime ( https://rstcenter.com/forum/56381-rst-crypter-v-1-fud-4.rst#post373806 ) . E bulllshit presupun.

Link to comment
Share on other sites

Crypterele sunt fud scan/run-time dar asta nu inseamna ca trece de orice firewall/proactive defence

Pai daca nu trece de chestii ca Proactive Defense, care sunt active by-default in multi antivirusi, inseamna ca nu e fud run-time. Ori nu mai inteleg eu terminologia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...