Jump to content
edutu20

threaduri sub 10 posturi

Recommended Posts

Salut, tot navigand pe forumuri am dat de unul care nu permitea sa se dea PM daca nu aveai mai mult de 10 reply pe threaduri, asa ca vin si eu cu o idee, de ce nu modifica-ti astfel incat cei ce nu au 10 posturi sa nu poata deschide un thread?

LE: rog a se muta la categoria sugestii..nu am vazut-o :|

Edited by edutu20
Link to comment
Share on other sites

Eu am postat ceva tutoriale ?i threaduri utile ?i nu aveam 10 posturi.10 posturi poate face cineva în 10 minute la Off-Topic dar 10.threaduri folositoare se mai greu.Presupun c? sugestia asta este de a opri spamul cu reclame la alte siteuri sau altce chestii de genul dar nu prea am v?zut probleme de genul pe forum.

Link to comment
Share on other sites

daca faci o aplicatie utila, si vrei sa o impartasesti cu restul...faci ca acum, ajungi la 10 posturi si poti deschide un nou thread.

@StrXt - daca tot e o regula : 17. Te poti folosi de rubricile "Ajutor" si "Cereri" numai daca ai minim 10 posturi ! de ce sa nu fie impusa ? si pentru a specifica, sunt sigur ca se pot lasa anumite rubrici libere la new thread , putand bloca doar 'Ajutor' si 'Cereri'.

Oricum, era doar o sugestie adresata adminilor pentru a rari valul de noi veniti care cer ajutor sau posteaza .exe cu tot felul de stealere neavand bunul simt nici macar de a le face FUD.

@ Caramea - ideea e constructiva dar poate nu pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Salut, tot navigand pe forumuri am dat de unul care nu permitea sa se dea PM daca nu aveai mai mult de 10 reply pe threaduri, asa ca vin si eu cu o idee, de ce nu modifica-ti astfel incat cei ce nu au 10 posturi sa nu poata deschide un thread?

LE: rog a se muta la categoria sugestii..nu am vazut-o :|

Eu as propune sa "modifica-m" putin forumul si daca se detecteaza incercarea de a va inregistra cu un nume de utilizator precum "labarealanr1" sau posturile au greseli grave gramaticale, sa va dea cu eject

Serios acum, hai ca e tot 'off topic'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...