Jump to content
SimeTrie95

de ce ai ales RSTcenter.com ?

Recommended Posts

Fiecare care vrea sa lase raspuns........

Exemplu: Mie imi place RSTcenter.com ca imi ofera niste informati pe care nu le gasesc pe alt website si ca sunt membri fideli si Administratorii la fel ( Adica toata lumea este de treaba nu se jigneste si etc..)

Acum e randu tau ia zi tu de ce ai ales RSTcenter.com ?

Link to comment
Share on other sites

@SimeTrie95 - Acest topic nu prea isi are rostul cand pe forum sunt toti zmeii cu 30 posturi veniti de pe forumuri de cs si metin si habarnau sa lege 2 cuvinte....

@dumblegate - Tu ce topic ai deschide in locul lui? (inafara de cersit ceva pe la cereri)

P.S : SimeTrie95 , daca vrei un avatar mai de doamne ajuta dami pm :))

Link to comment
Share on other sites

Aici toata lumea isi ofera cadouri. Cand cineva vrea sa mearga sa doarma toti restu ii recita poezii si ii canta pana adoarme.

Daca e ziua ta poti sa fi administrator pentru o zi si sa te dai smecher la gagici ca esti admin pe RST. In felul acesta forumul are grija ca tu sa ai parte de unpic de pasarica de ziua ta. E un fel de cadou mai neconventional.

Daca ai probleme in familie si nu ai bani, poti face aici un topic si baietii iti trimit sume $$$ prin paypal. Daca ai vechime mai mare de 3 ani primesti un bonus de 100€ pe luna de la adminii care lucreaza toata ziua pentru a intretine membrii vechi ai forumului

Foarte frumos aici, de asta am ales.

Sa speram ca si tie iti place. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...