Jump to content
Guest Nemessis

Polonic is back

Recommended Posts

Sa fim sinceri, jumatate din cei care au jugnit-o pe polonic aici n-au nici macar 18 ani si nici cu gramatica nu stau bine("Persoanele de gen FEMININ nu prea sunt bine venit! "). Da polonic are ceva la cap in mod sigur, dar voi daca o sa comentati la fiecare topic deschis care are numele ei in el si o sa injurati credeti ca ea o sa mai plece? Deja incep sa ma supar cand vad ratati de 15 ani ca o injura pe femeia aia cu probleme de mortii si de toate cele cand ei sunt niste idioti.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
nu sunteti buni de altceva decat sa jigniti si sa creati probleme. sunteti crescuti in pestera, niste marlani necivilizati. pacat ca exista asemenea specimene pe pamant.

Crezi ca daca faci cearta o sa inceapa cineva sa te atace? Nu o sa iti strice nimeni calculatorul ca sa ai dovada sa dai in judecata membrii forumului, asa ca stai linistita..

Link to comment
Share on other sites

Ba , voua va merge xhamsters.com ?

Am auzit ca da polonic livecam acolo , in cinstea celebrarii celor 1337 puli luate in toate gaurile posibile de pe corpul ei din partea membrilor de pe rst.

Mie nu-mi merge , probabil a aflat ca e filmata de hecFurWebCamLaProaste v1.0 si si-a trimis paduchii de la pizda sa faca DFLOC la site.

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit ca ar fi frumos sa fac o fapta buna, asa ca azi i voi da o invitatie GRATIS la tarfa aia nenorocita, pentru sectia de retardati de la spitalul judetean buzau.

[+]Target: SECTIA ANESTEZIE SI TERAPIE INTENSIVA | Spitalul Judetean de Urgenta Buzau

[+]Document: http://www.trysqlinjection.com/spital.txt Database + tabele.

Version SQL Injection


http://www.spitalulbuzau.ro/sectia.php?id_sectie=-15 ********************** convert(/*!version()*/ using latin1),******* --

Practic, imi bag pula in tot sistemul lor sanitar au avut un WAF mai ceva ca la N.A.S.A...

Aveti in coloana paturi_libere, niste valori. Ar fi frumos sa o introducem si pe ea. Ora: Fix acum.

Multumiri speciale lui -> ZeroCold

Link to comment
Share on other sites

chiar mi-am amintit ca am niste corigenti care ma asteapta rugandu-se la Dumnezeu sa nu ii las repetenti.:))

Ce crezi ca rezolvi ascunzandu-ti mecla aia in spatele unui calculator aberand pe aici si amenintand cu pixul (stiloul) niste copii ?? Sau incerci sa enervezi oamenii pe aici sa TE F..A IN GURA sa le mai faci cate o plangere la CERT (looool) . Dai dovada de un infantilism macabru...sincer imi pare rau de tine...dar daca o sa continuii asa o sa te respinga si la Balaceanca...

@Sheyken daca nu au sectie de neuro sau psihiatrie nu are rost...

Edited by mengele
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu istoria lu "Polonic" si nici nu ma intereseaza, acest topic este o sursa de amuzament pentru mine, dar logica nu era sa raspunda in acest topic doar cei implicati? din cate vad sunt destui care habar nu au care e treaba cu Polonic dar pupa-n cur gramada :)) (asta este chestia de ma amuza) ma declar neutru.

Link to comment
Share on other sites

mai necivilizati si mai lipsiti de bun simt ca voi nu exista pe nici un forum.ii intreceti pe toti.nu ati fost educati de nimeni sa va cereti scuze si nici sa vorbiti frumos. probabil asa se vorbeste si prin familiile voastre.nu puteti produce decat un sentiment de scarba.

Edited by salbaticilor
Link to comment
Share on other sites

Om fi noi nesimiti , da vad ca-ti cam place sa faci baie de puli expediate din toate colturile Romaniei.

Corecteaza urmatoarea fraza : N-e b-a-g-a-m p-u-l-a i-n m-a-t-a s-i i-n t-o-t n-e-a-m-u-l t-a-u d-e p-o-l-o-n-i-c-i d-i-n t-a-b-l-a r-u-g-i-n-i-t-a.

Sa-mi spui daca am pus prea multe linii de despartire.

Link to comment
Share on other sites

mai necivilizati si mai lipsiti de bun simt ca voi nu exista pe nici un forum.ii intreceti pe toti.nu ati fost educati de nimeni sa va cereti scuze si nici sa vorbiti frumos. probabil asa se vorbeste si prin familiile voastre.nu puteti produce decat un sentiment de scarba.

Ne cerem scuze, de acum inainte o sa vorbim frumos:

Calatoreste in vaginul mamei tale!

Link to comment
Share on other sites

25. Este strict interzisa publicarea datelor personale sau tentative de acest gen ale unui individ. Nerespectarea acestei reguli va duce la BAN lifetime a contului.partea asta a regulamentului ati incalcat-o. la ce mai aveti regulament daca nu il respectati?

si nu, nu aratati ca sunteti inteligenti daca folositi cuvinte obscene si injuraturi,demonstrati contrariul.

Link to comment
Share on other sites

25. Este strict interzisa publicarea datelor personale sau tentative de acest gen ale unui individ. Nerespectarea acestei reguli va duce la BAN lifetime a contului.partea asta a regulamentului ati incalcat-o.

si nu, nu aratati ca sunteti inteligenti daca folositi cuvinte obscene si injuraturi,demonstrati contrariul.

Aici nu vorbim de un individ, ci de un polinic.

Link to comment
Share on other sites

Sincer , mie unu imi place cand uneltele lu mama de gatit prind viata.

Ce nu-mi place este cand unealta de gatit nu stie ca trebuie sa se mai si spele ca , daca ii creste par prinde pureci , paduchi.

Din cate am inteles traiesti intr-o gradina zoologica si primesti zilnic resturi de scoarta de copac si asa te mentii in forma, neruginita.

Vrem sa iti aduci si familia , more retards = more fun.

Stii tu vorba aia , nu esti roman daca te multumesti cu un singur polonic.

Link to comment
Share on other sites

25. Este strict interzisa publicarea datelor personale sau tentative de acest gen ale unui individ. Nerespectarea acestei reguli va duce la BAN lifetime a contului.partea asta a regulamentului ati incalcat-o. la ce mai aveti regulament daca nu il respectati?

si nu, nu aratati ca sunteti inteligenti daca folositi cuvinte obscene si injuraturi,demonstrati contrariul.

ale unui individ
Cine a spus ca tu esti individ?

LE: Nu am vrut sa ma bag in discutia asta, dar din ce am citit esti proasta rau. Tu continui cu cacaturile astea,deja se uitase de prostia ta vad ca iti place sa fii in centru' atentiei ca si curvele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...