Jump to content
pyth0n3

Vacation is what you take when you can’t take what you’ve been taking any longer

Recommended Posts

Incepand cu luna septembrie am decis sa arunc calculatorul , telefonul si sa inchid internetul cel putin pana pe data de 15 pentru a demonstra ca aceste lucruri nu fac parte din noi ci suntem noi cei care le folosim si putem decide cand le vom inchide.Pentru cei care s-au inscris la cursul C ii anunt ca vom continua intrun flux normal dupa 15 septembrie, pana atunci va sugerez sa luati o scurta vacanta.Celelalte cursuri pot fi facute fara nici o problema si nu e necesara prezenta mea iar de portal se vor ocupa ps-axl si synthesis care la randul lor pot da access altor membrii.Gasiti o persoana care va putea face Screen Recording pentru a inregistra sesiunile.

Pentru cei care pleaca in vacanta le urez o vacanta placuta , dar nu uitati sa lasati calculatorul si telefonul acasa.

computer_addiction.jpg

Pentru cei care sunt pasionati de downhill ii astept pe cel mai înalt varf din Alpi.

mb300x225.jpg

Edited by pyth0n3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Naaa, nu cred ca as putea fara ele, macar sa le am cu mine. Vin in vizita in Romania (voi fi la Baia Mare (de unde sunt) si la tara intr-o comuna din Satu Mare) in Septembrie 1. Chiar daca nu le folosesc toata ziua, imi aduc cu mine laptopul si tableta, numai in eventualitatea ca am nevoie de ele. :)

Link to comment
Share on other sites

Naaa, nu cred ca as putea fara ele, macar sa le am cu mine.
Depinde unde mergi, problema e ca in unele locuri va trebui sa cari si un panou solar dupa tine ca sa iti incarci laptop-ul telefonul si tableta plus faptul ca nu e garantat internetul peste tot.Eu am ales o rezervatie naturala posibil fara accesorii sa mai schimb putin aerul deoarece la un moment dat ai impresia ca laptopul e o parte din tine ceea ce nu este adevarat. Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu idea de a te "dezlipi" de tehnologie cand ai sansa. Din punct de vedere personal, nu pot din cauza responsabilitatilor fatza de servici si de clientii mei.

Off topic -Am cautat pe net, panouri solare portabile, dar sunt prea multe brand-uri. pyth0n3 - recomanzi ceva brand-uri bune?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...