Jump to content
keynt1996

Salut

Recommended Posts

Salut.Ma numesc Marian si am 16 ani si am intrat pe acest site pentru a va ajuta cu hack-urile si pentru a invata cum se fac.

Pai ori ai venit sa ne ajuti cu "hack-urile" ori ai venit sa inveti cum se fac? ...

In rest totul e ok , ai mai facut tu niste greseli dar e ok , toti gresim. Nu uita sa citesti : https://rstcenter.com/forum/3968-regulile-forumului-cititi-cu-atentie.rst .. Ce mai am de zis? aaaaa ... Welcome si sper sa ne acomodam (dar presimt ca o sa pleci repede)

OFF: Multi Inainte , sa cresti mare. :)

Link to comment
Share on other sites

@ sebywarlord scuze baiatu ca te-am suparat , doar ca tu nu ai vazut ca are avertizare si de la Tex si de la tromfil . dar ti-a fost prea greu sa apesi profilul dansului si sa ii vezi mesajele.;) . Eu nu vorbesc degeaba cand vorbesc.

@tex :

Originally Posted by keynt1996 View Post

Jocuri copilaresti. Maturizativa!!!

Post analfabet. Culturalizeaza-te.

@tromfil : @keynt1996: Revizuie?te-?i comportamentul.

OFF : Am zis "presimt" nu am zis sunt sigur;) Daca te supara ceva , modific postul. + asta a fost doar o indrumare catre regulament.

Dupa cum zice si Regulamentul :

10. Aici se fac discriminari de tot genul. Daca esti slab de inger nu ne mai vizita site-ul. .. Si eu am fost intampinat la fel , inca de la primele posturi. Mi-a fost frica sa imi mai fac si o descriere :))

Edited by AltraX
Link to comment
Share on other sites

@AltraX

Nu m-ai suparat , dar nu cred ca este treaba ta sa judeci userii ,mai ales ca ai sub 1 luna pe forum[nu ca eu as avea ani but still]Daca moderatorii aleg sa il baneze/sa ii de warn, e treaba lor , nu a noastra ,paote a gresit la inceput , poate si-a dat seama si incearca sa se schimbe:-??

Hai sa nu o mai dam in offtopic ca luam si noi un warn!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...