Jump to content
ilbr22

vand platforma nologine - urgent

Recommended Posts

M-am decis sa vand platforma de nologine ipsocks[.]pro / unlimited-socks[.]com cu tot cu domenii, clienti lista de nologine scannere/checkere etc.

Bonus ( socksdb[com]) cu tot cu platforma de socks-uri, trebuie imbunatatita si asta + sursa socks .

Pur si simplu nu mai am timp sa ma ocup de acest site si am nevoie foarte repede de bani.(probleme personale)

Cerinte: ( ce trebuie sa indeplineasca cel ce vrea sa cumpere/preia acest site ? )

1. Sa imbunatateasca platforma ( aceasta nu face fata la userii actuali )

2. Sa imbunataseasca functiile ( sunt scrise majoritatea la misto si au ceva bug-uri )

3. Sa demonstreze ca are bani si ca vrea sa aduca munca la un alt nivel.

Date despre userii inregistrati si platile lor le voi da doar cui consider eu ca merita sau potentialilor clienti, nu oricui.

Imi rezerv dreptul de a alege potentialul cumparator, prefer sa se aleaga praful de munca mea decat sa o vand cuiva si sa isi bata el joc de ea.

INSIST sa nu faceti offtopic, daca nu te intereseaza nu te baga in discutie .

Pret: 2500 usd - usor negociabil.

Astept ofertele voastre in pm.

Link to comment
Share on other sites

vreau sa il cumpar eu, cum facem ? nu as vrea sa iti dau banii si sa fugi cu ei, eventual daca se poate sa facem printr-un mod/admin tranzactia si sa imi dai sfaturile necesare la inceput pentru administrarea siteului, tin sa precizez ca am deja cont pe site-ul tau si am cam vazut potentialul site-ului. cum facem ?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt de acord sa facem schimbul printr-un admin. Da-mi add sa-ti arat cum sta treaba cu site-ul si cam cum se administreaza, o sa iti explic pe privat cam care sunt gaurile si la ce mai trebuie lucrat. Cred ca designul este primul care trebuie schimbat.

Cedez inclusiv servere ( adica 5 vps-uri si un dedicat ) .

Link to comment
Share on other sites

Sunt dispus sa intermediez schimbul deoarece il cunosc pe ilbr22 ca si seller, am mai facut afaceri cu el si stiu ca este serios. Pentru siguranta ta, HoWn3r, eu ca si Moderator voi intermedia vanzarea.

Te rog frumos, ilbr22 sa confirmi faptul ca esti de acord ca eu sa fiu intermediarul, dar si tu HoWn3r, deasemena. Va rog sa faceti acest lucru printr-un pm fiecare.

Pm-ul de la tine, HoWn3r, sa contina pe langa confirmare si un ID de contact.

LE : Cel mai bine schimbul se va face in felul urmator : eu voi lua toate datele de login de la ilbr22, eventual voi schimba parolele pentru siguranta amandurora si i le voi da lui HoWn3r dupa ce libr22 va confirma plata. Acest lucru il vom discuta in privat mai in detaliu. Momentan astept un raspuns de la voi doi.

Daca se va incheia tranzactia cu succes, HoWn3r, pentru 'deranjul' meu astept sa ma rasplatesti cu cate un cont premium pe platforme, iar din partea ta, ilbr22, un procent de maxim 5% din suma finala.

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...