Jump to content
UnUser

Vand Galaxy S3 Original !

Recommended Posts

Vand Samsung Galaxy S3 Original 16GB !

2 folii de protectie - una pe el una de rezerva.

husa silicon originala

husa toc ce inveleste ecranul originala

casti originale samsung bass boost

incarcator + cablu date originale

cutie

1800 RON ! Doar Predare Personala in PLOIESTI !

Usor negociabil !

Edited by UnUser
Negociabil !
Link to comment
Share on other sites

ce replica tampita ma cap de tanc, hai la tata aici si iti dau cate S3 vrei la 2-300 euro bucata noi noute,in cutii in ce vrei, nici praf nu e pe cutii si tu imi spui mie sa-l las pe ala in pace

apropo pan la urma cine sloboz esti tu sa-mi zici mie ce sa fac? n-ai o chifla-n burta da esti plin de basini, taci acolo si fi copil cuminte

Link to comment
Share on other sites

Auzisem de niste baieti care fac niste combinatii cu Samsung. Adica le trimit cei de la samsung telefoane fara cipul de sim ( sau ceva de genul ). Un S3 costa 600 lei si il duci la un service GSM sa-ti puna acel cip de sim ( evident ca mai lasi si acolo niste bani , in jur de 400-500 lei ). Asa a luat un prieten S3 cu 1000 lei nou nout in cutie a venit cu toate accesoriile. Ma gandesc sa-mi iau si eu tot prin el.

Link to comment
Share on other sites

Auzisem de niste baieti care fac niste combinatii cu Samsung. Adica le trimit cei de la samsung telefoane fara cipul de sim ( sau ceva de genul ). Un S3 costa 600 lei si il duci la un service GSM sa-ti puna acel cip de sim ( evident ca mai lasi si acolo niste bani , in jur de 400-500 lei ). Asa a luat un prieten S3 cu 1000 lei nou nout in cutie a venit cu toate accesoriile. Ma gandesc sa-mi iau si eu tot prin el.

de unde boss?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...