Jump to content
MadAgent

Ofer servicii SMS

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul, ofer servicii SMS. Acestea constau in trimiterea de SMS-uri bulk cu sender personalizat alfanumeric.

SMS-urile pot fi trimise worldwide, iar lungimea maxima a acestora este de 160 de caractere.

De preferat serviciile sa fie pentru advertising. Exclus phising. Nu ofer servicii pentru trimitere cu sender de banci sau alte porcarii care pot fi folosite pentru frauda.

Serviciile nu pot fi folosite pentru a trimite un SMS catre un numar scurt.

Textul SMS-ului poate fi personalizat pentru fiecare numar de telefon(atat tot textul cat si doar fragmente din acesta ex: cod de fidelizare)

Suplimentar ofer baza de date numere mobile de telefon active in anul 2012 din romania(aprox 991000). Acestea pot fi cumparate in transe, ne asigurandu-se unicitatea lor daca nu s-a specificat initial de catre cumparator ca doreste acest lucru.

Pentru achizitionarea pachetelor cumulat se fac discount-uri.

Detalii de preturi in PM.

Doresc a fi contactat doar de oameni seriosi, care stiu ca au nevoie de astfel de servicii, nu persoane care nu stiu ce inseamna BulkSMS-ul.

Modalitati de plata:

Pentru servicii de trimitere:

1. Cash

2. Transfer WU/Moneygram(ramane la latitudinea mea de a accepta sau refuza aceasta metoda)

Pentru baza de date:

cele de mai sus + LR

Link to comment
Share on other sites

Bine , am inteles in majoritate ce oferi dar nu am nici o informatie despre:

-care este pretul pentru "x" nr de sms-uri

-care este delay-ul pana cand ajunge sms-ul la destinatie,in functie de tara si de retea (ex: Romania,Vodafone)

-care este "ToS"-ul tau exact , mai ales capitolul confidentialitate si stocare

Si cel mai important lucru,pe care nu ai precizat: cum pot sa ma folosesc de serviciul tau? Ai un API , un website , un software sau se face printr-un numar?

Edited by Domnul.Do
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul, ofer servicii SMS. Acestea constau in trimiterea de SMS-uri bulk cu sender personalizat alfanumeric.

SMS-urile pot fi trimise worldwide, iar lungimea maxima a acestora este de 160 de caractere.

De preferat serviciile sa fie pentru advertising. Exclus phising. Nu ofer servicii pentru trimitere cu sender de banci sau alte porcarii care pot fi folosite pentru frauda.

Serviciile nu pot fi folosite pentru a trimite un SMS catre un numar scurt.

Textul SMS-ului poate fi personalizat pentru fiecare numar de telefon(atat tot textul cat si doar fragmente din acesta ex: cod de fidelizare)

Suplimentar ofer baza de date numere mobile de telefon active in anul 2012 din romania(aprox 991000). Acestea pot fi cumparate in transe, ne asigurandu-se unicitatea lor daca nu s-a specificat initial de catre cumparator ca doreste acest lucru.

Pentru achizitionarea pachetelor cumulat se fac discount-uri.

Detalii de preturi in PM.

Doresc a fi contactat doar de oameni seriosi, care stiu ca au nevoie de astfel de servicii, nu persoane care nu stiu ce inseamna BulkSMS-ul.

Modalitati de plata:

Pentru servicii de trimitere:

1. Cash

2. Transfer WU/Moneygram(ramane la latitudinea mea de a accepta sau refuza aceasta metoda)

Pentru baza de date:

cele de mai sus + LR

Ma intereseaza si pe mine preturile ptr unu sau mai multe orase. Da-mi un mesaj PM cu detalii te rog. Merci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...