Jump to content
bolovanumic

Carderii de pe forum - Chiar moderatori

Recommended Posts

Guest Kovalski
ps-axl: Am ignorat faptul c? tratezi userii ca pe ni?te gunoaie, îns? te iei de oamenii cu vechime ca begood ?i nu-mi place.

Vezi-?i de oalele tale, c? prea te întinzi, ?i nu este prima plângere de acest gen de la careva.

Respect? userii care ?i-au câ?tigat respectul ?i nu l-au cer?it.

Iar eu mi-am castigat respectul cersindul?! Ca nu inteleg.

Cam ce ar vrea sa insemne topicul asta?!

Eu nu l-am atacat cu nimic, el a dat de inteles prin postul:

"faptul ca nu ai fost saltat (inca), cum iti demonstreaza nevinovatia ? ascult."

Ca m-as ocupa cu asa ceva, eu decat i-am zis sa deschida ochii.

Si stai linistit, ca si eu mi-am castigat si statutul si respectul, nu l-am cersit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

poza asta o sa lamureasca tot.

http://picshack.eu/abc/images/406explomoloz.jpg

Singurul lucru pe care vi-l pot spune este ca ar trebui sa va fie rusine!

Imi este scarba, sa vad cum colegii mei pot fi atat de orbi, mi se rupe pula, si o zic in cel mai sincer mod.

Ma asteptam ca cel putin colegii sa ma cunoasca mai bine si sa nu puna la indoiala integritatea mea.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ai în?eles gre?it. Oricum, eu nu m? bag. Las-o mai moale cu cei care nu merit? s? fie târâ?i prin noroi degeaba. Din ce a scris begood, nu înseamn? c? te-a atacat, e la fel de interpretabil ?i pe cealalt? parte.

La fel cum într-un caz general, lipsa dovezilor nu înseamna nevinov??ie neaparat. A spus-o pentru a sugera un fel de "nu arunca cu pietre c? nici tu nu e?ti nevinovat" în unele privin?e.

Link to comment
Share on other sites

Iar eu mi-am castigat respectul cersindul?! Ca nu inteleg.

Cam ce ar vrea sa insemne topicul asta?!

Eu nu l-am atacat cu nimic, el a dat de inteles prin postul:

"faptul ca nu ai fost saltat (inca), cum iti demonstreaza nevinovatia ? ascult."

Ca m-as ocupa cu asa ceva, eu decat i-am zis sa deschida ochii.

Si stai linistit, ca si eu mi-am castigat si statutul si respectul, nu l-am cersit.

Respectul cui? Cu ce?

Din cate stiu, esti El Comandante pe aici pentru ca ai facut un radio (nicio legatura cu securitatea). In rest, marile "tale" proiecte stim cu totii ca au fost implementate de wubi si DarkyAngel. Ai mai mult de 1000 de posturi in care nu faci decat sa te iei de utilizatori, dar posturi utile in domeniu... putine rau.

Ia-l mai usor pe begood, are o contributie notabila pe forum. Pe de alta parte, iti atrasese atentia ca ai o logica subreda in posturile tale. Nu te supara pe mine, poti sa imi raspunzi civilizat.

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

poza asta o sa lamureasca tot.

http://picshack.eu/abc/images/406explomoloz.jpg

Singurul lucru pe care vi-l pot spune este ca ar trebui sa va fie rusine!

Imi este scarba, sa vad cum colegii mei pot fi atat de orbi, mi se rupe pula, si o zic in cel mai sincer mod.

Ma asteptam ca cel putin colegii sa ma cunoasca mai bine si sa nu puna la indoiala integritatea mea.

frumos mai vorbesti cu userii...

Vorbeste frumos ba ca nu esti buricul pamantului!

Link to comment
Share on other sites

Nu te acuza nimeni de fraud? ?i nu-l credem f?r? dovezi serioase. Ne lu?m de atitudinea ta care las? câteodat? de dorit. Zici ce vrei, dar dac? apare un user care s? vorbeasc? pe forum cu al?i utilizatori ca ?i cum o faci tu, ?tii bine c? nu rezist? multe minute f?r? ban. Dac? vrei s? fie al?ii mai toleran?i fa?? de tine, f? tu primul pas;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Jet permanent bolovanumic.

Si cu ocazia asta ma retrag si din RST!

Multi ipocriti, nerecunoscatori, sugaci si bulangii!

Altfel nu ii pot numi!

Nesimtiti la cel mai inalt nivel!

Acum puteti sa scrieti orice, ma doare-n pula!

Si nu uitati bulangiilor, ca spre deosebire de multi altii eu chiar am vrut binele comunitatii asteia!

Acum, cer a 4 oara sa mi se scoata fututu asta de grad si sa mi se stearga userul! de data asta public!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...