Jump to content
bolovanumic

Carderii de pe forum - Chiar moderatori

Recommended Posts

Fac stricta referire la acest thread: http://rstforums.com/forum/62039-rst-fapte-nu-vorbe.rst

Multe persoane din acest team umbla cu carding.

Domnul ps-axl, baiatul care da wanuri si comenteaza aiurea cand i se scoala lui navigheaza pe forumuri de carderi.

In intentia de a-si crea o armata de catelui supusi lui a dat nastere unui barlog: hackyard.

Nu-i ajunge rangul care il are aici pe forum... vrea sa fie pe deplin dictator... sa nu ii poata sufla nimeni. Aici pe RST daca greseste este (probabil) mustrat de catre unii admini.

EDIT: LINKURI STERSE! ////////////// am dat PM cu pozele la admini si sunt ei in stare sa verifice totul :P

Vad ca si pe forumurile alea de carderi trimite PM-uri cu site-ul lui (intrati pe hackiard ca va dai invitatie si vip) fail prietenas :)... Stiu toate PM-urile tale de pe mini-forumurile alea :)

PS: Nu am nimic cu tine... Nici nu te cunosc, dar nu mi se pare corect sa scoli pula cand nu iti convine ceva... Pula ti-o scoli cand iti vine a fute.

Sunt mai multe persoane care se ocupa cu carding si pe care le si stiu, dar nu are rost sa le enumar...

Cu asta am incheiat ce aveam de zis...

Stiu ca o sa iau ban, dar nu prea imi pasa... Sa vedeti si voi cine e carder aici pe forum....

Hai ps-axle sterge cat mai repede postul si da-mi ban... ca sa nu vada si ceilalti :P.

Pace.

Edited by bolovanumic
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Sa mori tu?!

Asa, da am cont pe multe comunitati, vrei sa ti le enumar?!

Trojanforge.com

0xf-security.net

Hackyard.net

rstcenter.com

SecurityOverride.org

r00tw0rm.com (before to close)

si multe altele :))

Asta nu inseamna nimic prietene.

Forumurile alea nu sunt de carding, daca au si sectiuni de carding, me don`t care, eu sunt acolo pentru vulnerabilitati, 0day-uri si alte lucruri care ma intereseaza pe mine.

Acum, te invit sa te duci cu 250 km/h in curba.

LE: sa moara ma-ta ca am dat eu pm cuiva vreodata sa intre pe hackyard?!?

Ba flegma de personaj ce esti, din contra, cine este membru stie foarte bine cat de selecti suntem cu membrii si cat de greu se obtine invitatie pe hackyard.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

vezi c? te încurci în vorbe ?i e?ti prost?

"vrea sa fie pe deplin dictator... " , dup? câte ?tiu, dictator e când e singur , iar pe acolo mai sunt ?i eu , wubi, pinglord, bunn, Andrei cu acccese de admini , ?i dup? pu?inele conturi ale tale de pe hackyard pe care ai luat ban pentru offtopic ( oare o fi ?sta vre-un motiv pentru topicul ?sta ? ) , te-ai gândit s? te dai de gol ?i pe aici.. frumos!

// P.S: oare mai ?ii minte când ne rugai frumos pentru o invita?ie pe hackyard, ?i-?i cereai scuze pentru posturile de pe rst?

Edited by DarkyAngel
Link to comment
Share on other sites

vezi c? te încurci în vorbe ?i e?ti prost?

"vrea sa fie pe deplin dictator... " , dup? câte ?tiu, dictator e când e singur , iar pe acolo mai sunt ?i eu , wubi, pinglord, bunn, cu acccese de admini , ?i dup? pu?inele conturi ale tale de pe hackyard pe care ai luat ban pentru offtopic ( oare o fi ?sta vre-un motiv pentru topicul ?sta ? ) , te-ai gândit s? te dai de gol ?i pe aici.. frumos!

// P.S: oare mai ?ii minte când ne rugai frumos pentru o invita?ie pe hackyard, ?i-?i cereai scuze pentru posturile de pe rst?

Probabil mi-am cerut scuze, dar nu am cersit in vitatie dragul meu :P... am facut cerere doar si am primit invitatile...

Daca stau s ama gandesc mai bine, chiar voi cautati membri pe amaratul ala de site.

Si nu.... nu am luat ban pe hackyard... doar ca nu mai aveti db-ul si nu mai stiti...

P.S.

Am 2 conturi pe hackyard si as putea sa imi mai fac cateva...

Flegma esti tu ba ps-axl... Ai facut un thread si ai postat: Avem nevoie d emembri.... trimiteti PM cine vrea invitatie etc

Edited by bolovanumic
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Apropo, bolovane, nu ai voie sa postezi la anunturi importante.

La anunturi importante are voie sa posteze doar staff-ul.

In cel mai fericit caz as putea sa-ti mut prostia asta la offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Chiar te rog s? aduci dovezi ?i nume, deoarece am fost de câteva luni bune preocupa?i cu urm?rirea ?i banarea userilor care se ocupau cu a?a ceva. U?ureaz?-ne din munc?:D!

Nu cred ca se merita... O sa devina legal cardingul pe RST pana la urma cu astia... Daca si moderatorii sunt carderi ce sa le mai ceri userilor... Adica plm.. oricine alege ce sa faca cu viata lui, dar ma ps-axle baga-te cu alte nickuri pe forumurile de carderi...

Link to comment
Share on other sites

Bre muie , odata cu postul despre hackyard nu te iei personal de ps-axl (cea ce nu ma intereseaza pe mine ce ai tu cu ps-axl , pe mine ma doare fix in pula ce aveti voi de impartit) te iei de tot hackyard-ul asa ca jet in morti ma-ti pe hackurimetin2.net si comenteaza acolo (poate acolo staff-ul te tolereaza) ai grija nu e prima data cand te trag de urechi si iti dau un sut-n cur. Pe hackyard nu se face carding de nici un fel , nu sunt sigur daca este si un market dapai carding. Forumul nu mai este cum il stii tu asa ca i-ati jet de 300 km/h in curba cum zice si ps-axl. Daca mai vad odata asemenea topicuri de cacat , iti promit eu solemn ca dispari de pe raza pamantului.

ps-axl nu te mai complica bre cu pitpalaci , ce pula mea le dai atatea explicatii?

Mai dai in mortii lor de viermii ai internetului.

Asta merita sa se duca la COSUL DE GUNOI (sau mai bine sters , un asemenea topic ar strica si acolo).

Hai multa muie in continuare.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Tu sa te duci in mortii tai fraiere :)... Chiar te rog frumos sa te duci... Si in mortii ma-tii :P

Nu am cum sa o dovedesc deoarece imi sterg toate spammurile, dar am primit si spamm pe mail cu id-ul tau de contact....

Vorveste frumos in mormantu ma-ti de copil frustrat.

Link to comment
Share on other sites

Bre muie , odata cu postul despre hackyard nu te iei personal de ps-axl (cea ce nu ma intereseaza pe mine ce ai tu cu ps-axl , pe mine ma doare fix in pula ce aveti voi de impartit) te iei de tot hackyard-ul asa ca jet in morti ma-ti pe hackurimetin2.net si comenteaza acolo (poate acolo staff-ul te tolereaza) ai grija nu e prima data cand te trag de urechi si iti dau un sut-n cur. Pe hackyard nu se face carding de nici un fel , nu sunt sigur daca este si un market dapai carding. Forumul nu mai este cum il stii tu asa ca i-ati jet de 300 km/h in curba cum zice si ps-axl. Daca mai vad odata asemenea topicuri de cacat , iti promit eu solemn ca dispari de pe raza pamantului.

Asta merita sa se duca la COSUL DE GUNOI (sau mai bine sters , un asemenea topic ar strica si acolo).

Hai multa muie in continuare.

Taci ba pupincuristule.

Link to comment
Share on other sites

De unde stii ca ps-axl nu intra pe forum-urile alea de card-ing (daca umbla) doar pentru a intelege mai bine fenomenul pentru a-l putea elimina mai bine si pentru a se asigura ca pe forumul lui nu se va intampla asa ceva?

Ai vazut prea multe desene animate. Cand vei avea un forum cu oamenii ce i-a adunat intr-un mod sau altul acolo, sa ma anunti. Pana atunci somn usor. :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Nu iti da nimeni ba blestematule ban, cu toate ca pentru faptul ca m-ai injurat meritai sa te desfigurez, nu doar sa-ti dau ban.

Cu toate astea, nu am sa iti dau ban, doar ca sa vezi ca mi se rupe pula, ca nu am de ce sa ma ascund sau sa m-a agit.

Astept sa-ti dea colegii ban, eu personal nu am sa o fac, tocmai din acest motiv.

hopa.. stai asa, amandoua si d33ds.co si 0xf-security sunt comunitati private, deci, si tu ai cont acolo corect?! =))

Cata pampalaul =)))

Diferenta, este ca eu am posturi tehnice despre securitatea IT, iar tu, habar n-am ce username ai, dar am sa m-a interesez, si cand aflu am sa-ti verific topicurile si posturile, si daca aflu ca faci carding, ma jur ca tu nu o sa mai ai viata pe nici un forum din zona hacking-ului.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Nu iti da nimeni ba blestematule ban, cu toate ca pentru faptul ca m-ai injurat meritai sa te desfigurez, nu doar sa-ti dau ban.

Cu toate astea, nu am sa iti dau ban, doar ca sa vezi ca mi se rupe pula, ca nu am de ce sa ma ascund sau sa m-a agit.

Astept sa-ti dea colegii ban, eu personal nu am sa o fac, tocmai din acest motiv.

hopa.. stai asa, amandoua si d33ds.co si 0xf-security sunt comunitati private, deci, si tu ai cont acolo corect?! =))

Cata pampalaul =)))

Diferenta, este ca eu am posturi tehnice despre securitatea IT, iar tu, habar n-am ce username ai, dar am sa m-a interesez, si cand aflu am sa-ti verific topicurile si posturile, si daca aflu ca faci carding, ma jur ca tu nu o sa mai ai viata pe nici un forum din zona hacking-ului.

Si chiar am grad maricel pe amandoua :P

Pace...

fara amenintari ca desfigurezi persoane, ps-axl.

E mare zmeu man.. Lasa-l ca sufera... Profita de gradul de pe rst sa isi faca dreptate pe alte forumur "Comentezi?.... lasa ca te ard eu pe rst" <<< asta e miscarea lui...

Link to comment
Share on other sites

Esti atat de futut mental incat nu constientizezi faptul ca daca era sa ma ocup cu asa ceva, sau cu orice alt tip de ilegalitati, eram inchis la fel ca ceilalti?!

Sau in capul tau ala distrus de metin, iti faci impresia ca eu sunt un semizeu si ca pe mine ma ocoleste politia de frica?!

whatever.

faptul ca nu ai fost saltat (inca), cum iti demonstreaza nevinovatia ? ascult.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^Ma lasi ba in sange si tu?!

stiai ca bolovanulmic = expl0iter ?!

Cine sange isi tinea cardurile in pm-urile de la RST?!

Mai zici ca esti si mod, habar n-ai ce se petrece in jurul tau, mai bine ai vedea realitatea inainte sa imi tii mie predici.

Nu trebuie sa justific absolut nimic in fata ta, si cu asta am incheiat discutia.

@exploiter, ba prostovane, te asigur ca te fac sa dispari si din d33ds si din 0xf-security si din trojanforge si de oriunde altundeva vrea pula ta.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Bre expl0iter mama ta e tigan? (COPYRIGHT SEBYWARLORD)

Sau ce mortii ma-ti te tot bagi tu in hackyard?

Marsi in mortii ma-ti de pe rst , nu o sa iti duca nimeni doru ;) , pentru ca esti doar un basinos infect , care da si el un ddos.

Mai dute-n mortii ma-ti-n WC.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

El la randul lui sa m-a respecte!

Sa nu dea de inteles ca m-as ocupa cu asa ceva.

Ok?!

I-am dat team viewer lui Nytro si lui Andrei, sunt dispus sa dau team viewer la oricare alta persoana din staff sa se convinga cu proprii ochi ce topicuri am eu pe respectivele forumuri.

Pana atunci cer sa fiu tratat ca membru al staffului si sa nu se faca posturi cu subinteles.

Link to comment
Share on other sites

Nu s-a redeschis bine forumul si noi incepem sa ne certam pe subiecte cu carding cine se ocupa ce si cum face.

Care se ocupa cu carding si nu a fost saltat inca va fi saltat in curand,pana atunci chiar nu-mi pasa,ce ma deranjeaza pe mine ca si pe multi alti e ca atunci cand e arestat unu suntem bagati toti in aceeasi oala atat.

Edited by ovidelu47
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...