Jump to content
Mike1451859567

Propunere

Recommended Posts

Eu zic ca sa reducem numarul de "noi" membrii. La inregistrarea forumului sa fie un test ceva.

De exemplu de curand am intrat eu pe forum si trebuia sa faci hash la ce iti dadeau ei... si doar asa puteai trece mai departe pentru a te inregistra.

E doar un exemplu .. dar se poate face ceva de genu.

Adica sa aibe un minim de experienta.

Link to comment
Share on other sites

Forumu are cu totul alt scop, acei copii care joaca metin merita o sansa exact cum am avut si noi una. Rst nu se vrea o comunitate privata, daca se dorea asta se trecea pe deb web. Este o porcarie ideea cu invitatia, o persoana cu ganduri rele poate obtine fara probleme o astfel de invitatie. Nu este suficient ca astia e limiteaza dreptul la informare si ne intoxica cu oana zavoranu?

Link to comment
Share on other sites

Propunerea mea e sa se scape de tonele de topicuri off-topic. Cum? Forumul "off-topic" sa aibe mai multe subforumuri. Divertisment, timp liber, etc. In alea sa fie topic de poze interesante, videoclipuri interesante, bancuri, filme, carti de citit, etc ... Si asa nu se mai face cate un topic nou pentru fiecare rahat de pe youtube pe care unii il considera interesant si necesar de impartasit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...