Jump to content
DrW

Challenge - rstcenter.com.ro

Recommended Posts

Forumul cu domeniul 'rstcenter.com.ro' care primise deface de la userul nostru, a revenit zilele astea.

Link: Romanian Security Training > Forum

M-am gandit sa fac un challenge pentru ca am inteles pe ici-colo ca distrusii se cred tari, nu mai pot fii doborati acum. :))

EDIT: Am inteles ca nu e pe formatul necesitat in aceasta sectiune, atunci macar sa fie mutat de catre un moderator la off-topic sau undeva unde poate fii citit in continuare, pentru a atinge acest scop pe care nu il consider personal. Nu cred ca sunt singurul care nu doreste ca aceasta comunitate sa fie copiata in vreun mod.

Edited by DrW
Link to comment
Share on other sites

Am fost indus in eroare precum si altii au fost. Credeam ca era o versiune pe moment pana revine domeniul rstcenter.com..pana am primit mailul de la originalul RST

@r3flux: daca era al meu mai voiam sa fie bubuit? :)) Imi place gandirea ta. Totusi respect comunitatea asta si nici mie ca oricarui membru al acestei comunitati, nu imi plac copiile nasoale facute pe urma ei..

Edited by DrW
Link to comment
Share on other sites

Si mie mi-au sarit in ochi aia,cu greseli gramaticale de clasa a 2-a,copii idioti care se plimbau pe acolo si altele,asta cat era rst off,si cum cautam stiri pe google depre rst dadeam de forumul lor.Dar acum ca a revenit,pe cine mai intereseaza de un site care vad ca acuma se misca ca pula?Lasa-i sa fie si ei fericiti,de ce iti bati capul?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...