Jump to content
kiranom

Kirano Fansub

Recommended Posts

Multumesc :) despre design etc astept pareri :)

Tema asta avea o vulnerabilitate care am rezolvat-o si ma gandesc sa nu mai aiba pe undeva, mi-am mai luat-o asa cu cateva site-uri cu tema asta (pe undeva prin ea poti sa urci shell fara probleme). Am rezolvat treaba asta dar totusi vreau sa fiu sigur ca este 99% sigur sa incep sa-l promovez.

Link to comment
Share on other sites

Am primit un mesaj pe chat si un comentariu de la un IP de Baia Mare , apartinand providerului RCS RDS cu mesajul

“>alert(/RST/)
, mesajul pe chat intr-o zi si comentariul peste doua zile.

Ce pot sa spun , ma doare'n pula doar ca e enervant sa stii ca un mucos scrie mesaje de genul .. cat de prost sa fi / fara viata sociala sa stai sa scrii mesaje de genul asta, in speranta ca vei speria pe cineva :) ..

WTF, in fine. IP blocat :) pentru nenea care a scris next time banez toate ip-urile ce apartin de Baia Mare, si asa nu-mi place zona aia a tarii . In loc sa incerci sa construiesti ceva freci pula aiurea, ma deranjeaza pentru ca e enervant sa vezi mucosii cum isi etaleaza IQ-ul p'aici. Invata sa folosesti proxy

Si in rest , pentru cei care NU asculta manele, au un IQ peste 105 , au ceva idee despre programarea web sau un tool ddos bun si cateva minute sa faca un security test este bine venit si astept pareri :P

Edited by kiranom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...