Jump to content
FiliBlox

A mai cumparat cineva de pe zumzi?

Recommended Posts

Salut, a-ti mai cumparat sau cunoasteti cineva care a cumparat de pe site-ul Oferte zilnice cu pana la 90% reducere | Promotii Zumzi ?

Vreau sa stiu daca sunt seriosi. Am vazut ca isi fac reclama si prind adssense, facebook.

Daca nu, i-mi puteti recomanda un site in genul acestuia ? Raman dator.

Edited by FiliBlox
Link to comment
Share on other sites

Am comandat eu de cateva ori de pe zumzi. Da, sunt seriosi. Nu am avut nici o problema cu ei.

Am comandat de obicei vouchere pentru diverse restaurante, si de cateva ori produse cosmetice si prostii de genul, pentru prietena-mea.

Dupa ce platesti, in maxim 5 minute primesti voucherul.

//edit: totusi iti recomand sa ai grija la ofertele de genul asta, in cazul in care produsul/produsele sunt mai scumpe. Nu stii niciodata ce-ti poate trimite persoana respectiva. Vanzatorii sunt verificati de catre cei de la zumzi (cel putin asa mi-a spus o tipa cu care am vorbit cand am mers undeva cu o oferta din asta). Cica vine un reprezentant la tine ca sa vada ce oferi, sa-ti arate oferte similare, etc...deci ei verifica, dar pana la urma nu pot ei sa iti garanteze ca tu nu cumperi un ceas fake (fac strict referire la produsul de mai sus, dar se aplica si la altele) :P.

In schimb cu voucherele de la restaurante, manichiura, cosmetica, stomatologie, etc nu am avut absolut nici o problema nici eu nici prietena-mea. Totul a decurs perfect.

Edited by Play4Fun01
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...