Jump to content
bDyds

Likeuri facebook USA

Recommended Posts

Vand Like-uri Facebook,Foto like,subscriberi facebook,share,membri pentru grupuri facebook si Youtube vizualizari,like,Dislike-uri,subscriberi,Views,comentari,comentari cum le doriti voi,,tweet,retweet,google + sau google circles,like-uri pentru fotografi facebook sau profil facebook,orice like pe facebook din romania si alte tari la alegere,postari facebook,followers pe instagram,like-uri facebook pentru website,etc contacteazama nelustoica86@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Ce rau este asta... :))))

76917_9889.jpg

Despre mine

Buna, ma numesc Vasile Fara vici,(nu fumez,nu consum alcol),sunt poet,sunt romantic,sincer ,intelegator ,iubitor, modest si fidel intr-o relatie.1.68 cm,55 kg.33 ani,sunt o persoane sociabila,nu am copii,nu am fost casatorit, si caut o relatie de lunga durata bazata pe incredere si RESPECTsi foarte important "Fidelitate" RECIPROC,o persoana care sa nu consume alcol

Nu ma astept la mare lucru de la "internet" insa am zis ca nu am nimic de pierdut sa incerc.Pup

id mes.nelustoica86@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Gresala este ca folositi sisteme de acel gen , toata lumea stie ca degeaba ai si 1 miliond e fanii din sisteme gen fiverr sau addmefast pentru ca sunt create doar pentru exchange , gaseste pe cineva ce iti poate vinde prin like-a-box , fanii reali din trafic .... pentru usa nu te pot ajuta pentru romania te ajutam cu ceea mai mare placere ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...