Jump to content
ionutnesu

incepator PPD

Recommended Posts

salutare,sunt novice in PPD,pentru inceput mi-am facut cont pe DreamCash,daca sunteti amabili sa ma ajutati cu un sfat o parere spre ce sa ma orientez,torente sau youtube?indicati spre ce categorie sa ma orientez(jocuri,filme,etc)sa imi impartasiti ceva dim experienta vostra in domeniul PPD!am cautat si in Thread-urile rst dar nu prea am gasit raspunsuri!

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu detin o experienta foarte mare in domeniu, insa din ce am acumulat pana acum te pot sfatui pentru inceput sa incepi cu youtube, nu o sa faci bani multi, dar in ceva timp o sa poti investi ce ai agonisit. Planul meu pentru PPD este sa incepi prima data cu clipuri pe youtube, dupa faci ceva mai serios, gen pe langa clipul pe youtube faci si un landing page la produsul pe care il promovezi (asta ar trebui sa iti mai aduca niste conversii), dupa ai putea sa incepi sa faci si SEO la landing page si sa iti mai aduca ceva conversii si de pe google.

Acesta este doar planul meu, nu trebuie sa il urmezi, eu asa am inceput. Totusi, astept si eu alte metode.

Aaa da, uitasem, cred ca cea mai profitabila metoda pentru inceput este facebook + landing page.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...