Jump to content
tromfil

Ce anume se întâmplă la nivel global?

Recommended Posts

Vor sa dea jos tot, se folosesc de acuzatii inutile care sunt false la randu lor. Au dat jos LR , pentru ca dupa parerea mea nu aveau acces la log-uri si la cine/cui trimitea bani.

Cat de curand, parerea mea va aparea iarasi LR, dar va fi controlat de unii din „ei„ .

Mai pe romaneste, dupa parerea mea. Va aparea internetu cenzurat sau ce vb eu, internetu cenzurat e in plina desfasurare.

Daca crede cineva ca am aberat, imi pare rau. Aceasta este parerea mea.

LR a fost demult supravegheata asta a pus capac la toate si ca urmare inchiderea LR

https://rstforums.com/forum/69079-jaful-secolului-21-la-bancomate-45mil.rst#post446661

Toti bani ia spalat prin LR

@romanu: Cel mai probabil nu sunt abera?ii, de?i s? vedem ?i reversul medaliei, gen cam ce sp?lare de bani se f?cea pe LR.

Da ai dreptate

Link to comment
Share on other sites

@Cryo: Normal. Nu ajut? cu nimic c? ?i-ai dat seama c? habar n-ai s? scrii, dar faci mi?to pe tema asta. Ab?ine-te.

Ce-mi mai plac oamenii care au informa?ii, dar tot se scap? cu likeuri sau comentarii încât s? par? de?tep?i, dar nu au voie s? spun? nimic, c? le comenteaz? ?efu. trecem peste.

Revenind la informa?iile publice despre toat? mascarada asta. Cumva v?d ?i alt? situa?ie. Posibil ca toat? lumea s? investeasc? mai mult în Pentesting ?i IT. Deci pute?i sta lini?ti?i în privin?a faptului c? nu vor exista locuri de munc?. Bine pl?tite. Ideea este s? fi?i corec?i.

Opinia ApTI privind proiectul de decizie ANCOM referitoare la securitatea re?elelor ?i serviciilor de comunica?ii electronice | Asocia?ia pentru Tehnologie ?i Internet

O s? fie bine! :)

Link to comment
Share on other sites

cica a fost targul bookfest de carte. centrul de resurse deschise a sri e editat o noua carte, in care un capitol special ii este dedicat spionajului informatic.

e deja oficiala treaba vad. internetul o sa fie 100 % controlat. vai de neamul asta care a fost tradat de elite.

Edited by j1ll2013
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...