Jump to content
010

Primi mei bani.

Recommended Posts

Nu vreau sa ma laud si nu vreau sa va mint.

Inainte pierdeam nopti si ma chinuieam ore intregi si zile si luni sa fac 2-3$ din pasiunea mea de a face bani pe internet.

Astazi pe data e 7/6/2013 am scos primi mei bani :

image.png

Poza nu este fake :) credeti ce vreti.

Vreau sa mentionez ca banii astia au fost facuti intr-o saptamana :) acu nu vreau sa spun ca voi face cate 300$/saptamana doar ca am avut un noroc foarte mare.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Banuiesc ca ai scris topicul asta ca sa te lauzi, mi se pare logic dar fara rost.

Cum i-ai facut ?

Da .Oftica? ;)

E-whoring.

Nu se poate bucura omu' ? De primu' lui [salariu] la 15 ani ?

Edited by 010
Link to comment
Share on other sites

da sigur, ti-as spune si eu care a fost primul meu salariu dar spre deosebire de tine nu am 15 ani, nu m-am mandrit la nimeni pentru ca e o pierdere de timp.

Felicitari cu acest post ai facut "137 posturi" ai un os de de peste .

Exact u poate la 15 ani bateai minge pe maidan si te laudai colegilor ca ai $ si cand colo te rugai la maicata sau taicato.

Nu stiu daca e asa cum am zis dar eu pur si simplu vreau sa fac acest topic. Pentru ca sunt user din 2010 de atunci stiu de acest site si de atunci am invatat tot ce stiu! Exact pe acest forum!

Va multumesc ;)

@FiliBlox ma doare fix in pix daca ma crezi sau nu :)

Link to comment
Share on other sites

Ai facut 2 topicuri pentru ca nu stiai cum sa scoti banii astia de pe paypal, inca un topic cu o conversatie de mess in care aratai ce jegos esti cand ai ocazia si ca uiti cam repede de unde ai plecat, inca vreo cateva topicuri despre vcw-uri (aka cum sa fii curva virtuala), cateva despre "surse ale banilor" si acum asta? Nu crezi ca e prea mult?

Inteleg, esti entuziasmat, posibil sa nu ai prieteni carora sa te lauzi, dar nu trebuie sa ne asaltezi pe noi prostiile tale. Si nu uita cum ai facut banii respectivi, nu ai deloc motive sa fii mandru. Ai tai scumpi parinti stiu cu ce iti ocupi tu timpul?

Revenind la activitatea ta pe forum:

- semnatura dinamica, impotriva regulamentului;

- topicuri idioate (cu conversatii de mess), impotriva regulamentului;

- greseli gramaticale frecvente, se vede din titlu, dar poate abilitatile tale de a face bani ca e-whore te impiedica sa treci pe la orele de limba romana;

- conturi multiple, pe celelalte ai luat ban pentru idiotenie abuziva?

Ce vreau sa spun e ca nu inteleg cum de administratorii si/sau moderatorii te suporta pe forum.

In fine, ai grija cum iti cheltui banii. Poate ii folosesti ca sa inveti cate ceva? Sau poate te duci la curve (reale) ca sa... stii tu... sa faceti schimb de experiente.

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Ai facut 2 topicuri pentru ca nu stiai cum sa scoti banii astia de pe paypal, inca un topic cu o conversatie de mess in care aratai ce jegos esti cand ai ocazia si ca uiti cam repede de unde ai plecat, inca vreo cateva topicuri despre vcw-uri (aka cum sa fii curva virtuala), cateva despre "surse ale banilor" si acum asta? Nu crezi ca e prea mult?

Inteleg, esti entuziasmat, posibil sa nu ai prieteni carora sa te lauzi, dar nu trebuie sa ne asaltezi pe noi prostiile tale. Si nu uita cum ai facut banii respectivi, nu ai deloc motive sa fii mandru. Ai tai scumpi parinti stiu cu ce iti ocupi tu timpul?

Revenind la activitatea ta pe forum:

- semnatura dinamica, impotriva regulamentului;

- topicuri idioate (cu conversatii de mess), impotriva regulamentului;

- greseli gramaticale frecvente, se vede din titlu, dar poate abilitatile tale de a face bani ca e-whore te impiedica sa treci pe la orele de limba romana;

- conturi multiple, pe celelalte ai luat ban pentru idiotenie abuziva?

Ce vreau sa spun e ca nu inteleg cum de administratorii si/sau moderatorii te suporta pe forum.

In fine, ai grija cum iti cheltui banii. Poate ii folosesti ca sa inveti cate ceva? Sau poate te duci la curve (reale) ca sa... stii tu... sa faceti schimb de experiente.

aia cu curve reale e maximaaaa

Link to comment
Share on other sites

Nu în?eleg de unde atâta ur?...

A câ?tigat ?i el o sum? de bani folosind o metod? discutat? pe acest forum.

Nu cred c? inten?ia lui a fost una de laud?.. pur ?i simplu a vrut s? împ?rt??easc? cu voi ceea ce a realizat.

Luând în considerare ?i vârsta lui.. nu cred c?-i o mare tragedie c? a deschis un topic despre asta.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Nu are ce face copilul/sau copila asta...

Este o tanara fata sau baiat care gaseste placeri in prostitutie,si mai spune si ca are 15 ani....

Are cel mult 13 ani dupa atitudine si obsesie de E-Whoring.

Si pentru domnisoara cea proasta care are ca username 101 , dute la scoala,ai nevoie , macar sa inveti ce inseamna "whore" . O poti intreba pe doamna care te-a crescut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...