Jump to content
culay

[Cumpar ] Script Traffic Exchange

Recommended Posts

Salut, am nevoie de un script pentru traffic exchange gen hitleap.com

Functii

Register/Login

Submit URL [ in submit sa se poate adauga doar clipuri youtube, si sa fie functie sa adauge fiecare pentru cate secunte are nevoie de traffic exchange, si o limita de 10 minute maximu

sistemu sa fie o pagina /traffic-exchange

Si aici sa fie un buton " start " sau ceva de genu

si cand un membru apasa start sa-i deschida automat pop in browser cu linkurile adaugate in sistem din functia submit url si o functie un timer ceva sa detecteze cat a fost deschis pop-ul, daca a ramas deschis cat v-a cere sistemul sa il crediteze

Sistemu de credit pe secunde, daca v-a fi un site adaugat de user si cere 150 de secunde sa viziteze site-ul atunci dupa ce deschide pop ul pentru 150 de secunde sa i se adauge automat in cont 150 de secunde, sper ca intelegeti

Cel mai bine uitati-va la HitLeap - The Quality Traffic Exchange vreau aproape exact ca asta doar ca cu cateva mici modificari, si nu vreau asa complex, multe functii care au cei de la hitleap eu nu am nevoie .

add me skype: blk_culay sau pm sau reply cu pret, cel mai mic pret v-a castiga proiectul :))

Link to comment
Share on other sites

@EAdrian Ce lucru mai exact? Sa uploadez o arhiva de cativa MB pentru 30$? Mie unul imi convine.

Nu m? refeream strict la tine

"Sau daca ai ceva bun pentru mine il fac si gratis."

Nu este de munc? 1, 2 ore s? faci a?a ceva. "îl fac" înseamn? c?-l iei de la zero, nu s? schimbi câteva linii de cod ?i drepturile de autor ?i spui c? tu l-ai f?cut, nu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...