Jump to content
The.Legend

Hello everyone.

Recommended Posts

Imi vine sa borasc ardeii copti pe care i-am mancat astazi cand vad saluturi gen : "Buna The.Legend! ", "Buna 8g438g48g !" , "Buna h4x0rrulz!". Sunteti penibili, defapt aceasta categorie este penbila, pentru ca un "hacer" sanatos la cap nu s-ar prezenta, ca sa nu dea de banuit. :-W

Suntem penibili? De ce? Este un forum. Aici socializ?m, facem schimb de cuno?tin?e. Singurii de aici penibili sunte?i voi c? doar comenta?i pentru a v? afla în treaba. F?r? ??tia ca voi s-ar face sim?it? o mare diferen??. Poate nu to?i suntem hackeri a?a ca tine, black hat, s? ne dep??e?ti în toate ?i s? nu ne permitem decât s? fim anonimi. Rolul acestei sec?iuni (nu categorie) este acela de a îi ar?ta personalitatea. Dac? este matur sau doar un pu?tan.

Dac? voiai s? nu mai comentez, îmi puteai da un mesaj privat ?i acolo te l?sam s? plângi pe um?rul meu drept.

Asta puteai s? faci tu adineaori, s? îmi fii trimis un PM cu neregulile tale legate de ce am postat eu. Dar vrei s? pari un superior ?i vrei s? ie?i în eviden?? cu prostii (c? nu ai cu altceva). Nu în?eleg de ce iti este permis? ?ederea aici. E?ti degeaba dac? tu crezi c? e?ti tare atacând ca un b?ie?el aflat la pubertate pe cei care vor s? aduc? ceva nou în aceast? comunitate, care s? v? provoace s? v? folositi capul, de a v? dezvolta.

Pân? atunci î?i doresc s? ai mai mul?i neuroni activi. Baft?.

Edited by The.Legend
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Imi vine sa borasc ardeii copti pe care i-am mancat astazi cand vad saluturi gen : "Buna The.Legend! ", "Buna 8g438g48g !" , "Buna h4x0rrulz!". Sunteti penibili, defapt aceasta categorie este penbila, pentru ca un "hacer" sanatos la cap nu s-ar prezenta, ca sa nu dea de banuit. :-W

Nu trebuie sa fii sau sa te consideri hacker ca sa ai cont aici. Aici nu sunt doar chestii despre hacking si cracking. Mai sunt si alte categorii cum ar fi Security, Market si Cereri, categorii unde se gasesc cat de cat mai multi stiutori decat in alta parte. Ai cont de o luna si deja esti luat la pula. Nu doar de mine.

EDIT: Ma bucur nespus de mult cand vad ca inca se ocupa cineva de toti clovnii.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi se pare ca esti perfect normal, ai o problema mintala, un fel de grandomanie. Vrei ca toti sa faca ca tine si sa te aprobe, cum nu te aproba incepi sa plangi si sa te agiti.

Pleaca inapoi de unde ai venit. :)

Prietene, alt? treab? mai bun? nu ai decât s? comentezi ca un prost în thread-urile mele. Ie?i dac? nu î?i convine ceva. Nu ?tii cum s? mai atragi ?i tu aten?ia? S? ai o zi frumoas?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...