Jump to content
ben20

jocuri pe bani

Recommended Posts

Mai exista jocuri pe net in care faci si bani stiu ca era unul frantuzesc, vrea sa ma joc ceva pe browser ca nu mai am placa video si ma gandeam sa scot si niste bani ceva de calitate ? stiti ? testat ?

www/prizee/com este cel de care zici tu in franceza

Link to comment
Share on other sites

sa scot si niste bani

Sau sa pierzi.

Nu se poate ca toata lumea care joaca sa castige. In cadrul unui joc pe bani bani nu apar sau dispar, banii sunt pasati de la o persoana la alta.

Jocul se defineste ca fiind o activitate in care sansele de castig sunt mai mici decat sansele de a pierde.

La munca.

Link to comment
Share on other sites

yoyois esti genial! , altele mai stiti ?

Bai nene sunteti mai rau ca aia de la WOW biz de comenteaza viata unui om pe care nu l cunosc , cica la munca fratioare stii tu ce fac ? ce muncesc ? ce nu muncesc ? asa cu gura lipa lipa toti putem .

Si pokeru da parca ala mi se pare mult noroc sau ma insel ?

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

yoyois esti genial! , altele mai stiti ?

Bai nene sunteti mai rau ca aia de la WOW biz de comenteaza viata unui om pe care nu l cunosc , cica la munca fratioare stii tu ce fac ? ce muncesc ? ce nu muncesc ? asa cu gura lipa lipa toti putem .

Si pokeru da parca ala mi se pare mult noroc sau ma insel ?

Eu nu ti-am comentat viata. (ba chiar ma doare in c*r)

Ti-am explicat doar niste concepte simple. Toti pustii (nu zic ca tu ai fi) isi imagineaza ca din pacanele/pariuri sportive/poker castigi 10.000 lei. Bai nene, atunci cei de la pacanele/pariuri/poker ar da faliment in 10 minute.

De obicei creduluii cad in plasa marilor rechini care ii storc de bani.

Zic doar ca un om cu mentalitatea ta nu stie ce inseamna sa muncesti pentru un ban cinstit.

Treaba ta ce faci tu. (cum am mai zis ca ma doare in)

Bafta la castigat!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...