Jump to content
codemaniac

Isaac depe ist

Recommended Posts

Salut stiu eram de pe ise cu ajutorul vostru am observat cat de prostii is administratorii si altii membrii.

Snapshot_2013_07_15_185629.png

Snapshot_2013_07_15_185654.png

Snapshot_2013_07_15_185820.png

Snapshot_2013_07_15_185820.png

astea sunt motivele pentru care am iesit din ise adminii care nu stiu sa faca diferenta in dos si ddos si niste membrii care fura post-uri depe thieves-team si rst,si va multumesc voua pentru ca ati avut trebtate ca ise-u is niste prostii.

Edited by codemaniac
Link to comment
Share on other sites

pun pariu ca te asteptai sa fi primit cu bratele deschise , pentru mine tot prosti ramaneti "lumea virtuala" a voastra se rezuma doar la ddos .

Sa stii ca probabil a mai crescut cu un grad in ochii nostri pentru faptul ca a plecat de pe IST si a recunoscut ca a gresit.

Acum insa trebuie sa creasca mai departe. :)

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca probabil a mai crescut cu un grad in ochii nostri pentru faptul ca a plecat de pe IST si a recunoscut ca a gresit.

Acum insa trebuie sa creasca mai departe. :)

Pupand in pula pe cineva , nu faci altceva decat sa iti distrugi si ultima farama de demnitate si onoare , nicidecum sa `cresti` in ochii celorlalti.

Link to comment
Share on other sites

Salut stiu eram de pe ise cu ajutorul vostru am observat cat de prostii is administratorii si altii membrii.

astea sunt motivele pentru care am iesit din ise adminii care nu stiu sa faca diferenta in dos si ddos si niste membrii care fura post-uri depe thieves-team si rst,si va multumesc voua pentru ca ati avut trebtate ca ise-u is niste prostii.

Nu mi se pare a pupincurism insa e doar parerea mea. :D

Link to comment
Share on other sites

@Matt cum sa creasca mai departe ? uita-te la ei au un botnet cu 10 - 15 botii , au facut un video cand dadeau ddos si nu au putu nici macar sa cenzureze serveru de mirc si canalu . Oricum am o vaga idee ca botnet-ul era compilat de altcineva nu de ei :))

EDIT:

@Codemaniac eu am 5 post doar pentru ca am cont nou si nu stau sa fac spam , stiu de rst sau MT dinainte sa inveti tu sa mergi pe bicicleta

Edited by first.name0427
Link to comment
Share on other sites

Ati dat-o in altele si imi pare rau ca m-am amestecat in topicul asta.

Stiu ca ISEcity sunt niste terminati.Daca cineva din echipa lor de buguiti dezerteaza si ajunge aici asta nu inseamna ca i se iarta toate pacatele.

Ca sa iti dai seama tu ca persoana ca esti ratat si ca pierzi vremea cu asemenea lucru gen isecenter trebuie totusi sa ai si putina minte.

Link to comment
Share on other sites

@Matt cum sa creasca mai departe ? uita-te la ei au un botnet cu 10 - 15 botii , au facut un video cand dadeau ddos si nu au putu nici macar sa cenzureze serveru de mirc si canalu . Oricum am o vaga idee ca botnet-ul era compilat de altcineva nu de ei :))

bun daca am 10 - 15 botii asta nu inseamna ca un 1 bot face cat 120mb cand o sa ai botii de 200mb sa ma anuntii,is foarte multii care n-au inteles faza,am picat site-ul lui tinkode care se zice ca e foarte securizat n-am vrut sa fac nimica rau si e jumatate canalul meu jumate alu unu.

Link to comment
Share on other sites

bun daca am 10 - 15 botii asta nu inseamna ca un 1 bot face cat 120mb cand o sa ai botii de 200mb sa ma anuntii,is foarte multii care n-au inteles faza,am picat site-ul lui tinkode care se zice ca e foarte securizat n-am vrut sa fac nimica rau si e jumatate canalul meu jumate alu unu.

Ai ucis limba romana.Citeste o carte...

Link to comment
Share on other sites

Bag pula mai deschideti multe posturi inutileeeeee

sugemiati pula.

Snapshot_2013_07_15_185654.png

Atentie lume, daca vreti sa va deschidetii forum trebuie sa stiti DDOS !!!!!!!

Defapt, in DOS sau DDOS. Zici ca e ceva limbaj de programare, azi am scris un fisier in DDOS, maine imi scriu numele in DOS.

Edited by wtf123
Link to comment
Share on other sites

bun daca am 10 - 15 botii asta nu inseamna ca un 1 bot face cat 120mb cand o sa ai botii de 200mb sa ma anuntii,is foarte multii care n-au inteles faza,am picat site-ul lui tinkode care se zice ca e foarte securizat n-am vrut sa fac nimica rau si e jumatate canalul meu jumate alu unu.

Ba va bucurati asa mult la un cacat de ddos sau dos parca ati castigat la lotto cand faceti asta crezi ca si adminilor le facea-ti rau ca picati rst ? cat o sa il picati 1 zi 2 3 membri care vor sa intre sa invete ceva folositor sau sa citeasca o stire de securitate tot intra si dupa alea 1 2 3 zile ale voastre de flood. Tu acum codemaniac nu te cunosc dar faci exact ca, curva unde sunt bani si tu lipeala asa si tu aici cu rst ai vazut ca aici sunt membri seriosi care au putut sa doarma linistiti chiar si dupa flood si si-au continuat viata offline in tihna. problema e ca tu deja ai o stampila pusa de multe persoane de aici si daca cumva vrei sa castigi ceva respect pe aici o sa treaca ceva mai muuuuuuulllltttttt... timp pana o sa ai parte de el . Salut si succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...