Jump to content
playstation

tester darkcomet

Recommended Posts

Este o noua metoda de spread ceea ce faci tu?Sau esti atat de inapoiat si n-ai auzit de masina virtuala ( vmware/virtual box ) ?

Scuze celui de sus ca am scris aproape acelasi lucru, dar nu m-am putut abtine sa nu adaug inca ceva, fiindca astia inregistrati din 2013 fac niste topicuri de apreciat.

EDIT://Sunt retardat?Nu prea cred ca eu sunt acela din noi doi, apropo, ti-am vorbit frumos mucosule.

Ma bag in seama peste tot?Nu prea cred ca ma bag in seama peste tot, problema este ca apar din ce in ce mai multi indivizi ca tine care cer niste prostii si posteaza niste magarii apoi au aere de "hackeri" si sufera pe tot internetul de skillul lor in domeniul "IT" dar nu stiu sa testeze un amarat de server, get a life.

Edited by hackerika
Link to comment
Share on other sites

Am nevoie sa testez serverul pe un sclav

Cine are pm,il sterg dupa

(pentru prosti,nu testez pe voi,ci pe oameni deja "infectati")

Daca iti e lene sa instalezi o masina virtuala, ruleaza serverul la tine in pc, din moment ce stii ce setari ai pus o sa stii sa il scoti daca nu merge.

Link to comment
Share on other sites

Este o noua metoda de spread ceea ce faci tu?Sau esti atat de inapoiat si n-ai auzit de masina virtuala ( vmware/virtual box ) ?

Scuze celui de sus ca am scris aproape acelasi lucru, dar nu m-am putut abtine sa nu adaug inca ceva, fiindca astia inregistrati din 2013 fac niste topicuri de apreciat.

Esti retardat mintal si orb, esti degeaba,comentezi peste tot fara rost.

Daca tu crezi ca asta e metoda de spreading, esti sugaci.Cum morti tai sa infectez oamenii daca mai intai le cer voie.Mi-ai dat impresie de cocalar uitat de lume.

Link to comment
Share on other sites

Esti retardat mintal si orb, esti degeaba,comentezi peste tot fara rost.

Daca tu crezi ca asta e metoda de spreading, esti sugaci.Cum morti tai sa infectez oamenii daca mai intai le cer voie.Mi-ai dat impresie de cocalar uitat de lume.

Te faci de ras, consumi trafic inutil pe internet. Se referea ca iti faci spread la virusul tau prin cersit pe forum. Si nu a gresit cu nimic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...