Jump to content
fankygen

Este bun?

Recommended Posts

robert birceanu - YouTube stie sa foloseasca bine addmefast :)) sau altele care poti da like la videoclip + vizualizari :))))))) si vad ca toate programele lui au 1.97MB , 2.00MB , nu e virus RAT niciodata :)))

edit : asta e metoda ta de spread sa zici daca e bun :)) ca si aici ai postat vad ca , tot tu si acelasi pretexte ai :))https://rstforums.com/forum/72445-exploit-2013-cs.rst#post469518

mata-i grasa !

Link to comment
Share on other sites

Scuze de off, stiu ca a fost banat, dar am o intrebare de adresat userului robyyxx, mai exact

Ai picat in cap?Vezi ca el incerca sa faca spread cu pretexte de metinar si tu ii dai raspuns cu ce e infectat?Doh.

P.S: Abia astept sa-l arda careva ca lumea, ar putea fi dat in gat usor pisatul asta de copil, cu un mic flagrant pus la cale de catre administratorii rst si ceva baietasi negromani, un mic download, un cont paypal verificat cu vreo 10-15 euro, fraieru asta intra repede pe el si ca prostu transfera banii pe contul lui care banuiesc ca e verificat cu date reale.

Cap patrat, tu gandesti inainte sa iti faci boti din aceasta nisa?Tu gandesti ce risti?Copil copac.

Edited by hackerika
Link to comment
Share on other sites

Scuze de off, stiu ca a fost banat, dar am o intrebare de adresat userului robyyxx, mai exact

Ai picat in cap?Vezi ca el incerca sa faca spread cu pretexte de metinar si tu ii dai raspuns cu ce e infectat?Doh.

lol acuma vad ca e acelas nume ce tampit, prima lucru am descarcat sa vad ce keylogger este sau daca a mai aparut vreu-n keylogger/rat nou

Edited by robyyxx
Link to comment
Share on other sites

mai gânde?te-te o dat?*

PS: în filmule? scrie clar "by fanky" adic? acela?i prost de aici.. dac? faci ceva, m?car f?-l cu cap în pula mea..

atat de simplu e mesaju' incat te-ai repezit sa ma critici,corectezi si te-ai,ca sa folosesc o metafora ''cacat pe tine'' ca ai picat si tu in aceeasi categorie ca celui care i-am adresat mesaju'

e grav daca tu care esti corector de gramatica pe internet nu stii ca exista si sensu' razgandeste-te la verbu' a gandi (pratic e imposibil sa nu fi auzit vreodata de el )

eaxact asta am vrut sa i transmit lu' Syntax ca e acelasi user care a postat pe forum si youtube

mai reciteste odata ce am vrut sa zic eu si ce ai scris tu :)

Edited by das392
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...