Jump to content
SecurityRecord

STEAM GIVEAWAY [#1] - 35$ Worth of Games + Bonus

Recommended Posts

O idee de concurs ar fi urmatoarea:

Gandeste-te la ceva care imbina utililul cu placutul iar la final sa oferi produsul respectiv ca si premiu. Crearea unui tutorial sau a unei aplicatii care sa ajute intr-un fel sau altul comunitatea.

Lasa norocul in seama altor oameni. Fa ca acel individ SA MERITE ceea ce primeste, nu sa-i pice pur si simplu din cer. Premiaza inteligenta si creativitatea, nu norocul.

Link to comment
Share on other sites

@kno3: Ideea cu loteria merge. Da-mi PM cu un joc de pana la 5$ dorit.

@Celor ce trebuie sa le dau premii: Am uitat sa platesc factura la UPC si pana acum am fost deconectat, imi pare rau. Chiar daca Summer Sale a trecut, va veti primi jocurile cerute. Toate cele bune :).

Inca astept entryuri pentru Graphic Creation, dar am schimbat tema. Vreau ceva intunecat, negru, un exemplu e wallpaperul celor de la Cyber Smart Defence. Se accepta vectori grafici.

Link to comment
Share on other sites

@Hombre Este placut designul, insa cateva chestii: Textul e prea proeminent si fontul nu imi place, ma refer la acel citat de sus, de asemenea vectorul ala nu imi place de loc, te rog sa gasesti altceva de pus in locul lui. Si fa-l mai distinct, sa aiba acel ceva unic :). Esti pe drumul cel bun, oricum.

Link to comment
Share on other sites

@Hombre: Conceptul e acelasi, nu imi place, e prea simplu ca sa zic asa si prea incarcat. De asemena nu vreau logo-ul CSD acolo.

@djxpaul: Excelent! Doar cateva chestii as vrea schimbate, corecteaza acolo sus cu "THE DIGITAL CORE", ai uitat de 'the'. Si daca poti, inlocuieste norii aia cu ceva mai creativ, nu stiu exact cu ce, poti experimenta. Si as vrea, sigla sa fie peste pattern si nu sub el, de asemenea in locul acelui semn de intrebare as vrea altceva, daca poti, nici aici nu am inspiratie, gasesti tu ceva. Daca faci modificarile de mai sus cred ca o sa iti acord premiul :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...