Jump to content
Cifre

Incerc si eu.

Recommended Posts

Avand in vedere ca nu mam prezentat de cand sunt eu pe aici am zis sa incerc sa fiu si eu mai ca toata lumea si sa las o scurta descriere despre mine.

Incepem cu inceputul sunt baiat si imi plac fetele! Studiez mai multe religii printre care religia catolica, ortodoxa si satanista. Sunt pasionat de muzica de unde se trage si forumul meu de muzica, scriu cantece si poezii (nu fac caterinca) lucrez in momentul de fata cu un artist si vreau ca pe viitor sa ma promovez mai mult in acest domeniu.

Nu stau in Romania am copilarit in Romania o buna perioada de timp unde au urmat ani grei si parinti sau mutat in strainatate urmand ca si eu sa plec langa ei. Vorbesc cursiv doua limbi si desi vorbesc doua limbi nu imi place sa vad subiecte/melodii si alte chestii de genul scrise in doua limbi de exemplu "vorbim later iubitule" sa fim seriosi arata retardat..

Sunt genul de om care isi pune toata increderea in oamenii pe care ii considera prietenii si nu imi place sa fiu mintit daca ai ceva cu mine imi spui in fata "Bai esti urat de imi vine sa plang, bai ai un coi mai mic ca celalalt, bai nu imi place cum esti imbracat." ai ceva de spus imi spui in fata nu ma vorbesti pe la spate.

Cunosc cate ceva din toate domeniile nu pot spune ca sunt maestru dar cunosc cat pentru cultura mea generala in cazul in care cineva ma intreaba ceva ce ar trebui sa stiu. Nu sunt haxor si nu imi place sa fiu luat la misto cu faze bai haxore sau alte tampenii sunt doar un om pasionat de informatica si de securitatea cibernetica.

Nu am treaba cu nimeni chiar daca par mai sever nu sunt incerc doar sa dau niste sfat-uri este treaba lor daca le accepta sau nu eu mi-am facut datoria spunandu-i ca nu este bine ce face si la randul meu accept sfat-urile oamenilor care sunt mai intelepti ca mine.

Imi place sa dau lucrurile pe fata si sa spun ce am. Sunt nationalist si imi iubesc tara si poporul chiar daca in ultimi ani a cam luat-o pe aratura din cauza politicienilor care nu isi mai vad corp-ul de buzunare.

Asta-s eu simplu si in cateva cuvinte pentru alte detalii intrebati-ma. Noroc!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Cati ani ai?

2.Cum te cheama in realitate

3.In ce tara te-ai mutat

4.Iti place tara?

1. Am o varsta destul de frumusica

2. Ma cheama Tudorescu Mihail.

3. M-am mutat in UK

4. Normal ca imi place dar oricum tot tara ta natala e mai frumoasa.

Altceva? Multumesc baieti.

Link to comment
Share on other sites

Chiar dac? e?ti vechi pe acest forum niciodat? nu e prea târziu s? te prezin?i :)

Î?i urez succes în ce vrei s? faci :)

În majoritatea topicurilor mai ales in prezent?ri se g?sesc to?i copii s? discute alt subiect, aici este o prezentare a unui om , nu subiect de ceart?

P.S: Frumoas? prezentare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...