Jump to content
cross

FBI Login Screen

Recommended Posts

Majoritatea cred ca va ganditi ca este un panel de la FBI dar este doar un tutorial cum sa iti schimbi imaginea de la login cu asta http://i.imgur.com/5PkwjHm.png

Descarcati LogonStudios : LogonStudio - Apply and Package New Logon Screens

Il instalati si apoi descarcati WinCustomize: Explore : LogonStudio XP : FBI Terminal Logon (aplicatia cu login de la FBI) intrati in LogonStudios si dati Load la aplicatia descarcata

Arata destul de misto!

Link to comment
Share on other sites

Cine vede Windows acolo jos isi da clar seama ca esti de la FBI...

FBI nu foloseste windows?

Foloseste FBIos.coailii.2.3?

Nuprea vad utilizarile acestui "skin". Poate doar sa-ti pacalesti colegii din cartier ... sau poate pe un RDP - sa micsorezi nr de atacuri.

In rest o persoana lucrata isi da seama de calitatea temei.

Link to comment
Share on other sites

FBI nu foloseste windows?

Foloseste FBIos.coailii.2.3?

Nuprea vad utilizarile acestui "skin". Poate doar sa-ti pacalesti colegii din cartier ... sau poate pe un RDP - sa micsorezi nr de atacuri.

In rest o persoana lucrata isi da seama de calitatea temei.

Nu te supara ca zic dar in fiecare film in care aparea FBI si le filma calculatoarele. Foloseau Linux sau MAC OSX Lion

Link to comment
Share on other sites

:)) .....eu cred ca foloseau OSX Leopard :))

Indiferent..parerea mea e ca linux-ul "digera" mult mai bine cantitati uriase de baze de date...

Si ce ai vazut la televizor e ce arata mai bine pe "MARELE ECRAN"...daca solaris era mai spectaculos, aia vedeai la LOGIN FBI, crede-ma, la creearea unui film se uita la detalii!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...