Jump to content
terry123

Pass file pt Wifi !!

Recommended Posts

daca prin passfile te referi la dictionar atunci inseamna ca ai gresit forumul unde sa faci o cerere pentru ca prin brute force se intelege ca nu ai nevoie de dictionar, asta din cate stiu. cel putin eu cand mi-am spart parola la router nu am avut nevoie de "passfile". ;)

alta chestie, ai nevoie ca semnalul sa fie puternic (peste 50% as indica) si chiar si asa, poate dura ore in sir...

Link to comment
Share on other sites

Ce vb acolo nu te inteleg si nici tu nu cred ca te intelegi am un programel gasit aici si face brute force si necesita un Passfile eu am deja un pasile de 3200 de parole dar nu este asa de bun si am cerut unul mai bun...tu cum iti spargi singur parola la ruter ? pui o parola si mimezi ca nu o sti ? Nu o lua ca pe o insulta dar chiar nu am inteles cum iti spargi tu singur parola la ruterul tau de ce nu ii dai restart ?

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna metoda e cu wifislax il gasesti aici Live Wifislax si incearca cu reaver e cea mai buna metoda gaseti mai multe detali pe pagina oficiala de la wifislax sau cauti pe youtube cum se instaleaza si cum sa lucrezi cu el

Cu metoda care vrei sa incerci tu cu dictionar sau cu Passfile dureaza vreo 3 saptamani sa gasesti o parola si nu e sigur ca parola e in dictionar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...