Jump to content
Geowix

RSP = Romanian Security Prokect!?!?!

Recommended Posts

Ban. Da, se ocupa:

Registrant Name:                         Valium Andrei
Registrant Street: Street Dance
Registrant City: Bucharest
Registrant State/Province: B
Registrant Postal Code: 145100
Registrant Country: RO
Registrant Phone: +40.40763711458
Registrant Email: valiumalert@Yahoo.com

Whois.

registrant-firstname: Cristian
registrant-lastname: Stefan
registrant-street1: Street Viscourt
registrant-street2: -
registrant-pcode: 140500
registrant-state: AB
registrant-city: Bihor
registrant-ccode: RO
registrant-phone: +40.764076371145x4

Adica el: https://rstforums.com/forum/members/valium/

Se pare ca omul e tepar de meserie: https://rstforums.com/forum/72473-vand-multe-domenii-ieftine-pack.rst

Zis si Cristian Stefan.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Nytro te credeam baiat destept, ma numesc Andrei Marinescu si sunt din Alexandria (vezi ip) ca nu sunt pe VPN :)

Contul acela de la 1and1.com pe care este inregistrat domeniul nu este al meu, am mai incercat sa explic asta aici pe forum, baiatul care avea contul ala se numeste Enea Cristian Stefan si este din Hunedoara in nu stiu ce sat, am cumparat contul de la el cu toate domeniile de pe el (adica vreo 50 de domenii) (vezi c-aveam aici pe forum un topic in care postasem ca vand domenii, parca, si mi-a sarit lumea in cap). Si in legatura cu gazduirea de la despregazduire.ro este pentru inceput, nu va ramane asa, pana incepe site-ul sa se dezvolte voi tine in RO site-ul, apoi il trec pe semi-dedicat de U.S.A sau Anglia, asta doar in cazul in care iese ceva frumos. Nu am postat HOIC acolo dar nu inteleg care este problema daca-l voi posta, este un tool bunicel pentru incepatori si inca mai functioneaza pe unele site-uri cu putine resurse alocate (cpu,ram)..si pe RST gasesti asa ceva postat :)

Your IP address is 86.124.228.21
ISP: RCS & RDS
Organization: RCS & RDS Residential
Connection: Broadband
Services: None Detected
City: Alexandria
Region: Teleorman
Country: Romania

Ce vroiam sa spun, RST nu are licenta pe nisa asta, oricine isi poate deschide un site de genul RST, eu nu am copiat nimic de aici, denumirea fiind primul lucru care mi-a venit in minte, nu inteleg ce va deranjeaza atat de mult pe unii :) cine vrea poate sa dea in serverele despregazduire sau sa bage un deface, am backup din 5 in 5 ore, nu inteleg de ce atata invidie nejustificata, nici macar nu-i o amenintare sau concurenta pentru voi, am 100 si ceva de membrii. Voi ce faceti acum este doar reclama la site-ul meu si atat..

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Nytro te credeam baiat destept, ma numesc Andrei Marinescu si sunt din Alexandria (vezi ip) ca nu sunt pe VPN :)

Contul acela de la 1and1.com pe care este inregistrat domeniul nu este al meu, am mai incercat sa explic asta aici pe forum, baiatul pe care avea contul ala se numeste Enea Cristian Stefan si este din Hunedoara in nu stiu ce sat, am cumparat contul de la el cu toate domeniile de pe el (adica vreo 50 de domenii) (vezi c-aveam aici pe forum un topic in care postasem ca vand domenii, parca, si mi-a sarit lumea in cap). Si in legatura cu gazduire de la despregazduire.ro este pentru inceput pana incepe site-ul sa se dezvolte, apoi il trec pe semi-dedicat de U.S.A sau Anglia, asta doar in cazul in care iese ceva frumos. Nu am postat HOIC acolo dar nu inteleg care este problema daca-l voi posta, este un tool bunicel pentru incepatori si inca mai functioneaza pe unele site-uri cu putine resurse alocate (cpu,ram)..si pe RST gasesti asa ceva postat :)

Your IP address is 86.124.228.21
ISP: RCS & RDS
Organization: RCS & RDS Residential
Connection: Broadband
Services: None Detected
City: Alexandria
Region: Teleorman
Country: Romania

Ce vroiam sa spun, RST nu are licenta pe nisa asta, oricine isi poate deschide un site de genul RST, eu nu am copiat nimic de aici, denumirea fiind primul lucru care mi-a venit in minte, nu inteleg ce va deranjeaza atat de mult pe unii :) cine vrea poate sa dea in serverele despregazduire, baga si-un deface ca am backup din 5 in 5 ore, nu inteleg de ce atata invidie nejustificata, nici macar nu-i o amenintare sau concurenta pentru voi, am 100 si ceva de membrii.

Si intereseaza pe cineva toate astea?

Link to comment
Share on other sites

Pai, nu stiu si nici nu imi pasa, doar ca s-au deschis subiecte pe aici despre site-ul rspforum.com si Nytro m-a acuzat ca sunt tepar :) doar l-am lamurit :), daca nu intereseaza pe nimeni nu mai deschideti N subiecte pentru un site cu 100 de membrii inregistrati, nu-i nici 1% din RST :)

Cine are capacitatea de a intelege ce am spus mai sus bine, cine nu nu-i problema mea.

Link to comment
Share on other sites

Succes in dezvoltarea comunitatii. Orice comunitate se dezvolta in jurul unei idei sau in jurul unor persoane. Membrii comunitatii fac din ideea respectiva un stil de viata chiar, iar din persoane niste mentori. Cand gasesti ideea si esti considerat un mentor sa ne cauti; de fapt o sa te cautam noi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...