Jump to content
terry123

Ajutor PHP !!!

Recommended Posts

De ce un retardat trebuie sa comenteze sa fac si el un post? esti un prost ai mai facut un post, vezi dreq de treaba ta ca nu sti tu pt ce imi trebuie mie,dupa ce ca esti prost trebuie sa mai incerci sa scoti asta in evidenta,am incercat sa iti evit prostia dar nu reusesc, este plina societatea de retardati ca tine care nu stiu ce dreq sa fac si sa zica sa iasa in evidenta.

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

amice, da-ti 2 palme sa iti revii, nu caut sa fac +1 si am mai multe cunostiinte in toate domeniile decat iti poti imagina ( si nu ma laud ).

Sa revenim la subiect, poate pe copilasii astia din generatia metin ii poti prostii, cu astia old school nu merge.

Ti-am raspuns deja la panarama ta de thread la punctul 3.

Rromanizeaza-te ! Cardio, cardio, cardio, da burta jos cumetre !!! Lasa magariile pe licitatii !

P.S: Iti recomand la numai 19 lei: http://www.shopmania.ro/carti/p-abecedar-clasa-i-22110140

Edited by rece
Link to comment
Share on other sites

Bine ma cum sp tu, vorbeste cu prietenii tai cu CUMETER ca eu nu sunt cumatrul tau, dupa expresia asta sigur esti TIGAN

Razuieste cu surubelnita urmatorul mesaj:

e???????????????????????s????????????????????????t???????????i?????? ???????????????????????m?????????????????????a??????????????????????i???????????????? ????????p?????????????????r???????????????????o??????????????????????s???????????t????????????????????? ?????????????????c???????????????a???????????? ??????????????????????l??????????i???????????????????m????????????????b??????????????a?????????? ??????r?????????????????u??????????????????s???????????????a???????? ??????????????!?????????????????????!??????????!??????!???????????????????????

Edited by rece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...