Jump to content
Guest

[SQLi] Dreamcash.org

Recommended Posts

Si te mananca in palma sa faci posturi aiurea ? Sau asa ai toate cele 3.768 de posturi?

Ma mananca pula sa-ti dau o muie . Eu am facut misto de Dreamcash si de cum au ales ei sa plateasca o vulnerabilitate foarte serioasa ,nu de tine .

Dar daca esti prost atunci sa-ti dau la muie si tie si lor .

Link to comment
Share on other sites

El s-a referit la bani ca ai primit foarte putin, mai ales pe un SQLi.

Stiu ca am primit o recompensa mica, datorita mie, m-au intrebat daca e bine undeva la 50-75, iar eu n-am stiut cat sa cer fiindca e primul bug bounty al meu.

Este fain ca celor din 2008 e permis sa injure ca ultimii taran, dar astora din 2010/2011 una doua warn /ban, etc.

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Stiu ca am primit o recompensa mica, datorita mie, mai intrebat daca e bine undeva la 50-75, iar eu n-am stiut cat sa cer fiindca e primul bug bounty al meu.

Este fain ca celor din 2008 e permis sa injure ca ultimii taran, dar astora din 2010/2011 una doua warn /ban, etc.

Te-a înjurat pentru c? nu ai în?eles ce a spus, iar tu ai început s? îl iei peste picior. Asta e p?rerea mea. Nu o lua în nume de r?u. :)

S? zicem pentru un SQLi (dac? se poate exploata) puteai s? ceri m?car 500$ (Eu zic c? o sum? bunicic?) !

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca am primit o recompensa mica, datorita mie, m-au intrebat daca e bine undeva la 50-75, iar eu n-am stiut cat sa cer fiindca e primul bug bounty al meu.

Este fain ca celor din 2008 e permis sa injure ca ultimii taran, dar astora din 2010/2011 una doua warn /ban, etc.

Felicitari pentru SQLI cat si pentru bounty.

Salut, completeaza acest formular si trimite-l unui admin, te va ajuta.

butthurt.jpg

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...