Jump to content
Rake

Gica Ion Photography

Recommended Posts

mi-am pierdut cateva zeci de secunde sa citesc cacatul asta "Concert" Dragonu' - Stan , ce nu iti convine? Aberatii si figuri, fiecare are dreptul sa spuna ce vrea, sa faca ce vrea, sa traiasca.. asa-mi spun eu parerea acum: //sters, e doar parerea mea din ce am citit pe acolo, iti pasa doar de tine si crezi ca ideile tale sunt bune, ce nu iti convine la rap ? explica-mi si mie ca m-ai facut sa-mi mai pierd cateva zeci de secunde sa-ti scriu, chiar te rog s-o faci, ce ai vrut sa arati prin articolul ala? ca alexandra n-are tate, ca tie nu-ti plac 'pustii' (care probabil aveau varsta de 2 ori cat tine) care asculta rap si ca dragonu' e bulangiu ca a intarziat la concert? "dragos".. o spui de parca ai crescut cu el sau ai tras cu el. si vii aici sa faci schimb de like-uri?

Ce e cu pozele alea? sunt modificate sau ce? chiar nu glumesc, nu-mi dau seama, inafara de calitate care-i super proasta pana si eu care nici in paint nu ma descurc stiu sa editez o poza mai bine.

Unii credeti ca in jurul vostru se invarte toata lumea, numai figuri in capul vostru, tare curios sunt cum ar fii sa ramana tati fara bani.

neata'

edit: nu te supara pe mine, chiar nu am nimic cu tine, ia-o ca pe o aberatie combinata cu doua zile nedormite, nu pot sa-mi dau seama http://alexandrustan.com/wp-content/uploads/2013/09/alexandru-stan-photography-baia-sprie-12.jpg aici e o femeie sau un barbat? sau esti tu? n-am nimic cu felul in care se imbraca cineva sau cu ce freza are, serios, dar chiar nu imi pot da seama..mult succes cu fotografiile, cred ca-i un hobby .. placut. scuze daca te-am jignit, intentia mea nu a fost sa te jignesc pe tine, m-ai infuriat cu articolul ala. succes cu pozele si mai lucreaza la logo-ul ala.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...